Savivalda

Ačiū bendražygiams ir kolegoms už ketverius labai įdomius metus

Ačiū bendražygiams ir kolegoms už ketverius labai įdomius metus.
Didžiausia demokratijos vertybė ta, kad visuomenė gali savarankiškai spręsti ir savo sprendimais skatinti nuolatinę politikų bei valdininkų rotaciją. Rinkėjų sprendimu teko didžiulė garbė ir atsakomybė ketverius metus dirbti Pakruojo rajono savivaldybės administracijos direktore.
Noriu iš visos širdies padėkoti savivaldybės administracijos, savivaldybės kontroliuojamų įmonių, įstaigų darbuotojams, taip pat viso rajono bendruomenėms už darnų ir sklandų bendrą darbą. Savaime suprantama, ačiū tariu ketverius metus kartu dirbusiam merui Sauliui Gegieckui, mero pavaduotojui Jonui Juozapaičiui, mero patarėjai Rūtai Sausienei, VIII kadencijos tarybos nariams, tarybos sekretorei Reginai Pupinytei, mano pavaduotojui Mariui Senuliui. Mums visiems pavyko nuveikti daug gerų darbų, kuriais Pakruojo rajono savivaldybės gyventojai ir svečiai galės džiaugtis daugelį metų.
Ramia sąžine perduodu savivaldybės administracijos vairą – visą kadenciją dirbau sąžiningai, iš visos širdies, negailėdama pastangų. Nuoširdžiai linkiu sėkmingo darbo ne tik mano jau buvusiam kolektyvui, bet ir naujai savivaldybės vadovybei – naujai išrinktam merui, mero pavaduotojui, administracijos direktoriui ir jo pavaduotojui.
Visiems rajono gyventojams dar kartą dėkoju už suteiktą teisę dirbti naujos kadencijos savivaldybės taryboje. Pasižadu ir toliau iš visos širdies savo pastangomis ir gebėjimais prisidėti prie Pakruojo krašto klestėjimo.
Darbais, o ne žodžiais, mes Pakruojį mylim!

Pagarbiai,
Erika Kižienė,
Pakruojo rajono savivaldybės administracijos direktorė
(2015–2019 metų savivaldybės tarybos kadencija)

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •