Kultūra

Antrus metus iš eilės – akcija „Visas Pakruojis šoka“

Lietuvių liaudies šokyje atsispindi tautos gyvenimas, charakteris ir moralė, todėl  rugsėjo 20 dieną Pakruojyje jau antrą kartą vyko šokių akcija: pernai prisijungėme prie Lietuvos nacionalinio kultūros centro inicijuoto renginio „Visa Lietuva šoka“, šiemet kvietėme šokti visą Pakruojį. Renginyje dalyvavo 8 kolektyvai, „sutrepsėję“ 14 lietuvių liaudies šokių.

Puikus oras ir meilė liaudies šokiui sukvietė ne tik pakruojiečius: Pakruojo „Žemynos“ pagrindinės mokyklos pradinukus, kurių vadovė Janina Kacilevičienė, Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos jaunimo ir merginų šokių grupes, vadovė Audronė Geležinytė, bet ir moksleivius iš Balsių pagrindinės mokyklos kartu su vadove Aušra Juciuviene. Taip pat dalyvavo ir Pakruojo kultūros centro kolektyvas „Laja“ ir merginų šokių grupė. Jų vadovė – choreografė, renginio iniciatorė bei viena iš renginio vedėjų – Leokadija Juodagalvienė. Jai vesti akciją „Visas Pakruojis šoka“ padėjo Pakruojo kultūros centro darbuotoja Rasa Jankūnaitė.

Po paskutinio liaudies šokio „Suktinis“ žodį tarė Pakruojo kultūros centro direktorė Renata Budrienė, kuri dėkojo kolektyvų nariams ir jų vadovams už puikų renginį bei pakvietė visus į smagų ratą.

Šokėjams  akomponavo kapelmeisteris Gintautas Gvazdauskas, renginio įgarsinimu rūpinosi inžinierius Renatas Poška.

Tikimės, jog kitais metais akciją vyks naujai sutvarkytoje Vienybės aikštėje, kurioje bus dar daugiau erdvės ir renginyje nebeliks žiūrovų – šoks visas Pakruojis!

 

Pakruojo kultūros centro informacija

Pakruojo rajono savivaldybė

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •