Kultūra Verslas

Atidarytas trečiasis tarptautinio turizmo projekto sezonas

Gegužės 3 d. Joniškyje vyko trečiojo tarptautinio turizmo projekto „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje“ atidarymas.  Renginyje dalyvavo Pakruojo rajono savivaldybės meras S. Margis, mero pavaduotojas V. Kacilevičius, administracijos Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyriaus kultūros paveldo vyriausiasis specialistas M. Veliulis ir Pakruojo verslo informacijos centro turizmo vadybininkas R. Gasparavičius.

Susitikimo metu buvo pasirašyta atnaujinta bendradarbiavimo sutartis. Projekto koordinatorė Inese Turkupole-Zilpure pristatė projektą, šio sezono maršrutus, naujoves. Vadovai apsikeitė dovanomis ir keliavo Mūšos tyrelio pažintiniu taku. Susirinkusieji į renginį galėjo apžiūrėti šio sezono pagrindinį prizą – dviratį (iš viso jų yra 8). Dviračiai išvežti į Iecavą, kur spalio 10 d. numatytas šio sezono projekto uždarymas.

Bauskės, Iecavos, Rundalės, Vecumniekų savivaldybės Latvijoje ir Biržų, Pasvalio, Pakruojo, Joniškio rajonų savivaldybės Lietuvoje kartu sukūrė bendrą maršrutą ir akciją „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje!” (gegužės 1 d. – rugsėjo 30 d.), kurios tikslas lietuvius ir latvius supažindinti su šios teritorijos turizmo objektais bei renginiais. Apie maršruto-akcijos 40 lankytinų objektų ir 8 renginius–šventes informuoja lankstinukai, platinami Biržų, Pakruojo, Pasvalio, Joniškio ir Bauskės turizmo informacijos centruose. Taip pat sukurta speciali mobilioji programėlė „KaiminiZemgale“, kurią bus galima atsisiųsti iš Google Play ir App Store.

Nuotraukos M. Veliulio

Daugiau informacijos paspaudus nuorodą http://www.pakruojovic.lt/go.php/lit/Turizmo-marsrutas-pazinkime-kaimynus-ziemgaloje

 

Pakruojo rajono savivaldybės Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyriaus informacija

 

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •