Kultūra Laisvalaikis Renginiai

Bibliotekinkių suburta „Optimistų“ komanda – „Europrotų“ laimėtoja Pakruojyje

Kovo 27 d. sinagogoje finišavo intelektualaus komandinio žaidimo „Europrotai“ turnyras Pakruojyje, Lietuvoje šiemet vykęs net 23 miestuose. Visą mėnesį kiekvieną trečiadienio vakarą dalyviai rinkosi į sinagogą ir varžėsi tarpusavyje, stengdamiesi atsakyti į kuo daugiau įvairiausių klausimų apie Europą. Vaikų erdvės bibliotekininkių suburta „Optimistų“ komanda (o ją sudaro Sigyta Kavaliauskienė, Lina Ramonienė, Gitana Maasienė, Valentina Alekseriūnaitė, Raimundas Tamašauskas, Genė Juodytė ir Violeta Jacevičienė, kuri paskutiniame žaidimo turnyre nedalyvavo) į žaidimą žiūrėjo… optimistiškai.

Iš pradžių, pasak „Optimistų“ komandos, jie nusprendė, kad ne laimėti svarbu, o dalyvauti. Po to jie greitai įsitikino, kad šis iššūkis – ne tik pramoga, bet ir tikrai puiki proto mankšta, kuomet per trumpą laiką reikia prisiminti (ar išmąstyti) teisingą atsakymą. Jeigu žaidimo metu pavykdavo kiek pasistūmėti į priekį (ant kulnų visą laiką lipo „Atžalyno“ gimnazijos „Europiečiai“), tai per paskutinį muzikinį – garsinį turą vėl būdavo nubloškiami atgal. Be didesnių vilčių tapti nugalėtojais „Optimistų“ komanda atsidūrė finišo tiesiojoje ir vos dviejų taškų persvara, patys tuo netikėdami, tapo ketvirtojo Europrotų turnyro Pakruojyje pirmos vietos laimėtojais, o Lietuvos mastu – 51 iš 92 dalyvavusių komandų.
Europrotų turnyro Pakruojyje laimėtojai pasidžiaugė šaunia jaunąja kartą – Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos gimnazistais. Patys šilčiausi žodžiai skirti ir Europrotų turnyro Pakruojyje organizatorei, Jaunimo Europos komandos narei, gimnazistei Kamilei Augėnaitei, subūrusiai visus, šauniai ir profesionaliai pravedusiai visus keturis turnyrus. 

„Pakruojo varpo“ redakcijos informacija

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •