policija
Aktualijos Justicija

GEGUŽĖS 3-5 DIENOMIS STIPRINAMOS POLICIJOS PAJĖGOS

Šių metų gegužės 5 d. šalyje minima Motinos diena, todėl daugelis žmonių gegužės 3 – 5 dienomis vyks lankyti artimųjų kapų, keliuose padidės transporto priemonių srautai.

Savaitgaliais ir poilsio dienomis dažniau žmonės lankosi viešose vietose, didėja viešosios tvarkos pažeidimų rizika, dėl neatsakingo transporto priemonių vairuotojų elgesio daugėja kelių eismo taisyklių pažeidimų, įvyksta tragiškos eismo nelaimės, padaugėja vagysčių atvejų iš paliktų be priežiūros transporto priemonių bei gyvenamųjų patalpų.

Siekiant tinkamai užtikrinti viešąją tvarką, visuomenės ir eismo saugumą, teisėtvarkos pažeidimų prevenciją, gegužės 3-5 dienomis Pakruojo rajone stiprinamos policijos pajėgos, ypatinga dėmesį skiriant eismo dalyvių ir viešosios tvarkos kontrolei kapinių prieigose bei transporto priemonių stovėjimo vietose, žmonių susibūrimo vietose.

Minėtu laikotarpiu Pakruojo rajono policijos pareigūnai, talkinant policijos rėmėjams, organizuos ir vykdys tikslines policines priemones: sustiprintą patruliavimą, transporto priemonių vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų patikrinimą, viešosios tvarkos užtikrinimą ir vagysčių užkardymą prie Pakruojo savivaldybės teritorijoje esančių veikiančių kapinių, transporto priemonių stovėjimo aikštelėse ir kitose viešose, žmonių susibūrimo vietose, vykstantiems ir atvykusiems lankyti artimųjų kapų – esant poreikiui teiks pagalbą, dalins atmintines (turto savisaugos tema).

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pakruojo rajono policijos komisariatas prašo visų eismo dalyvių būti atsakingais ir drausmingais kelyje, gerbti ir saugoti vieni kitus, o gyventojų – tinkamai pasirūpinti savo turto apsauga, nesudaryti sąlygų vagims: išvykstant iš namų užrakinti gyvenamąsias patalpas, nepalikti vertingų daiktų transporto priemonėse, saugoti rankines ir kitus vertingus daiktus nuo ilgapirščių.

Taip pat raginame visuomenę laikytis galiojančių teisės aktų riekalavimų, o pastebėjus daromus teisėtvarkos pažeidimus nedelsiant apie juos pranešti bendruoju pagalbos telefonu 112 arba Policijos elektroninių paslaugų sistemoje www.epolicija.lt teikti prašymus ar pranešimus, apie nusikalstamas veikas, įvykius ar kitus teisės pažeidimus.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Pakruojo rajono policijos komisariato informacija

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •