Kultūra Renginiai

Geriausių skaidrių konkursas

Besibaigiantys 2018-ieji – ypatingi metai Lietuvai ir jos žmonėms. Minime reikšmingą ir išskirtinį jubiliejų – savo valstybės atkūrimo 100-ąsias metines. Galime pasidžiaugti, kad likimas mums dovanojo ne tik nuostabią progą būti šio įvykio liudininkais, bet ir kiekvienam suteikė puikią galimybę savo darbais prisidėti prie to, kad šimtmečio metai būtų įdomūs, turiningi, prasmingi ir įsimintini.

 Pakruojo Juozo Paukštelio viešoji biblioteka ir jos padaliniai organizavo daug gražių renginių Lietuvos jubiliejui. Vienas iš jų apjungė visas rajono bibliotekas (viešąją bei jos padalinius) – buvo atsigręžta į Pakruojo kraštą, jo praeitį ir dabartį, čia gimusias ar gyvenusias iškilias asmenybes. Sausio pradžioje paskelbėme geriausių skaidrių konkursą „Mano kaimas, miestelis Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį sutinkant“. Iš pasiūlytų temų (o jų buvo įvairių: įdomesni šimtmečio įvykiai, kaimų, miestelių istorijos, gamtos, kultūros ir istorijos paminklai, vietos žmonės ir t. t.) bibliotekininkės galėjo pasirinkti tą, kuri atrodė joms artimesnė. Viena, kas buvo privaloma visiems konkurso dalyviams, kad skaidrės atitiktų tokiems darbams keliamus reikalavimus ir jų būtų pateikta ne mažiau kaip 50.

 Lapkričio 27 dieną Pakruojo sinagogoje bus suvesti konkurso rezultatai. Bibliotekų darbuotojai pristatys savo sukurtas skaidres, o jas vertins tam sudaryta komisija. Renginio metu bus išrinktas konkurso nugalėtojas, taip pat pirmosios bei antrosios vietų laimėtojai. Jie bus apdovanoti piniginiais prizais, kuriuos įsteigė Pakruojo rajono savivaldybė. Įdomesnių  skaidrių autoriai bus apdovanoti viešosios bibliotekos prizais.

Pakruojo J. Paukštelio viešosios bibliotekos skelbimas.

Pakruojo rajono savivaldybės informacija.

 

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •