Portretai Verslas

GIMTASIS MIESTAS ARČIAU ŠIRDIES

Ieva Drungilaitė, BZN start

( Foto: Gėlių verslo „Jūrūnė“ įkūrėjai – Jūratė ir Arūnas Vasiliauskai. Asmeninio albumo nuotr.)

Prieš šešerius metus kilusią idėją imtis nuosavos veiklos Jūratė Vasiliauskienė (33) iš Pakruojo priėmė kaip naują gyvenimo iššūkį, tačiau net nesitikėjo, kad per gana trumpą laikotarpį jos valdoma įmonė „Jūrūnė“ sulauks pripažinimo ir sėkmės.

Šeimos verslas

Pašnekovė prisimena, kad pradėjusi studijuoti susirado darbą vasarai ir netrukus suprato, kad pataikė būtent ten, kur jos stichija. „Klientų buvau pamilta nuo pirmos darbo dienos. Įgijau pasitikėjimą, sparčiai mokiausi, netrukus man buvo patikėti dideli darbai, tačiau krūvis buvo žvėriškas, mačiau, kokie mano darbo rezultatai, užsakymų skaičius. Ilgainiui supratau, kad kuo daugiau veži, tuo daugiau krauna, todėl nusprendžiau, kad norėčiau dirbti sau“, – pasakoja pašnekovė.

Į darbus moteris kibo drauge su savo vyru. Iš čia gimė ir veiklos pavadinimas – „Jūrūnė“, mat jį sudaro Jūratės ir Arūno vardų dalys. Anot pašnekovės, tik tinkamas darbų pasiskirstymas padėjo išplėtoti veiklą ir pelnyti klientų pasitikėjimą.

„Kol vyras pristatinėja mūsų prekes mugėse ir konkuruoja su kitais prekybininkais, aš rūpinuosi mūsų klientais salone. Jeigu gaunamas gėlių pristatymo užsakymas, vyrus, mažus ar didelius, sveikinti su užsakytomis gėlėmis vykstu tik aš, o pas moteris, merginas – mano vyras. Šeštus metus dirbame dviese. Sunku, darbo daug, bet jėgos sugrįžta matant, kiek laimės mes suteikiame“, – džiaugiasi J. Vasiliauskienė.

Plačiau apie tai skaitykite čia

 

 

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •