Aktualijos Rinkimai

IR PAKRUOJYJE, IR LIETUVOJE, ŽMONĖS SAKO: „PALAIKOME SAULIŲ GEGIECKĄ, PAKRUOJO RAJONO MERĄ!“

Sauliaus Gegiecko kreipimasis į Pakruojo rajono gyventojus

SG1903Esu paprastas Pakruojo krašto žmogus ir patriotas. Turiu didelę darbinę ir politinę patirtį. Aš netuščiažodžiauju – dirbau ir esu pasiruošęs toliau dirbti savo gimtajam kraštui, savo žmonėms. Man rūpite visi, nepriklausomai nuo Jūsų amžiaus, politinių ar kitokių pažiūrų. Man svarbu, kad Jums būtų gera čia gyventi. Aš už demokratiškus ir sąžiningus rinkimus, už laisvę rinktis! Kviečiu II rinkimų ture atiduoti balsą už mane. Aš Jūsų nenuvilsiu.

Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Gegieckas

 

Pakruojiečiai rekomenduoja: 

 Kęstutis Juknis: Gerbiami Pakruojo krašto gyventojai!

Po ilgų derybų Lietuvos profesinė sąjunga „Sandrauga“ kartu su Pakruojo rajono savivaldybės administracija pasirašė kolektyvinę sutartį, kurioje įtvirtinamos geresnės darbo sąlygos bei socialinės garantijos dirbantiesiems. Perspektyvus ir nesavanaudiškas Pakruojo rajono savivaldybės mero Sauliaus Gegiecko požiūris į dirbančiuosius neabejotinai lėmė sėkmingą kolektyvinės sutarties pasirašymą. Tolerancija ir žmogišku dirbančiųjų supratimu pasižymintis Saulius Gegieckas iš tikrųjų vertas nuoširdžios padėkos bei pagarbos ir pasitikėjimo.
Kviečiame visus – jaunimą, dirbančiuosius, visus Pakruojo krašto gyventojus, antrajame rinkimų ture balsuoti už Pakruojo rajono savivaldybės vadovą Saulių Gegiecką!

Lietuvos profesinė sąjungos „Sandrauga“ pirmininkas Kęstutis Juknis

 

Erika KIŽIENĖ ir Povilas KARVELIS

kiziene1903Dėkojame rajono žmonėms, atėjusiems į rinkimus ir savo balsą atidavusiems TS-LKD sąrašui ir kandidatei į mero postą Erikai Kižienei. Šią dieną sakome AČIŪ Jums visiems už pasitikėjimą: ne visada svarbiausios būna pergalės – svarbu, kad yra kas vertina nuveiktus darbus, todėl norime paraginti kovo 17 dieną ateiti į savivaldybės merų rinkimų 2 turą ir balsą skirti dabartiniam Pakruojo merui Sauliui Gegieckui – atsakingam, darbščiam Pakruojo krašto patriotui, su kuriuo teko kartu dirbti 4 paskutinius metus.
Suprantame, koks svarbus mūsų kraštui pradėtų darbų tęstinumas. Tad kviečiame kovo 17 dieną balsuoti už Saulių Gegiecką ir Jus.

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų Pakruojo skyriaus narių vardu pirmininkė Erika KIŽIENĖ ir pavaduotojas Povilas KARVELIS

 

Lietuvos merai rekomenduoja: Kviečiame balsuoti už merą Saulių Gegiecką!

Pakruojo krašto laukia labai svarbus pasirinkimas – reikia išsirinkti rajono savivaldybės merą laikotarpiui, kai numatoma daugybė iššūkių, kai bus tęsiami suplanuoti rajonui ir jo žmonėms  aktualūs, reikalingi darbai. Esame įsitikinę, kad II rinkimų ture geriausias pasirinkimas – meras Saulius Gegieckas. Tai ne tik savo gimtojo krašto patriotas, kalbantis su rajono gyventojais jų pakruojietiška tarme, bet ir darbais (Pakruojo dvaras, Pakruojo žydų sinagoga, miesto aikštė su fontanais, Linkuvos karmelitų vienuolynas, Petrašiūnų pliažas ir kt.) įrodęs, kad moka dirbti, pasiekti rezultatų, bendrauti ir padėti kiekvienam į jį besikreipiančiam.
Kviečiame kovo 17 d. ateiti į rinkimų II turą ir balsuoti už Saulių Gegiecką!

Šiaulių miesto savivaldybės meras Artūras Visockas
Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras
Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepanonis
Pasvalio rajono savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas
Biržų rajono savivaldybės meras Valdemaras Valkiūnas

 

Iškilios asmenybės rekomenduoja

Žiūriu aš į gausybę politinių reklamų feisbuke ir galvoju, kurlink mes nueisim su tokiais politikais – rėkiančiais, šmeižiančiais, murkdančiais. Esu nuo politinio gyvenimo gan toli. Šitas mano manifestas gimė iš stebėjimų, pastebėjimų ir nusistebėjimų. Neištvėriau. Skirta jums, mano mielieji Pakruojo rajono gyventojai.
Kiekvienais metais vasarą aš aplankau svetingąjį Pakruojo rajoną – dalyvauju dailininkų plenere Rozalime. Mus vietiniai žmonės priima kaip savus ir mes tą vieną vasaros savaitę tarsi tampame vietiniais. Aš labai dėkinga visiems už tą širdžių šilumą, kurią jaučiame atvykę tapyti į Rozalimą. Pernai plenero dalyvių paveikslų paroda vyko Pakruojo sinagogoje. Vaikščiodama po tą nuostabų pastatą galvojau, kaip pasisekė pakruojiečiams, kad jie jį turi – atstatytą. Kultūrinis gyvenimas, kuris Pakruojo rajone virte verda, turi savo svetingus namus. Apskritai įsitikinau, kad svetingumas yra Pakruojo rajono gyventojų viena iš esminių savybių: mes nespėjame po plenero išsibarstyti po savo namus, o mus jau pasiekia kvietimas į kitų metų plenerą. Ir pirmiausia mus pakviečia pakruojo rajono meras Saulius Gegieckas, kuriam nuoširdžiai rūpi vietos kultūrinis gyvenimas. Man teko matyti įvairių politikų, priklausančių įvairioms partijoms, kažkuriam savo gyvenimo tolimam etape netgi pati priklausiau vienai iš partijų. Didžiosios jų dalies išskirtinis bruožas – savo nuveiktų darbų reklamavimas darant reklamą partijai prieš rinkimus. Klausai ir galvoji – kaip mes visi gerai gyventume, jeigu tie garsūs žodžiai iš tikrųjų taptų darbais. Susipažinusi su meru Sauliumi aš supratau, kad sutikau tą retą politikos grynuolį, kuris tyliai dirba savo kraštui, kukliai nutylėdamas, ką nuveikė. Žmonės naudojasi jo darbų vaisiais net nežinodami, kam už juos konkrečiai turi būti dėkingi. Kadangi jis dirba garsiai nesigirdamas apie nuveiktus darbus, kitiems yra labai lengva šaukti – tu nieko nepadarei, mes padarysim savo kraštui daugiau. Bet – kraštui jau padaryta daug, ir jei šis meras ir toliau liks mero poste, tikiu, kad gerų darbų savo kraštui nuveiks dar daugiau. Jis moka kurti, o ne griauti. Tai labai daug. Kviečiu visus apmąstyti, kam atiduosite savo balsą – ar tiems, kurie garsiai skelbia, ką nuveiks, ar tam, kuris kukliai tyli apie jau nuveiktus didžiulius darbus. Man svarbu, kas vyksta Pakruojo rajone, nes pirmą kartą atvažiavus čia tapyti prieš penkeris metus, aguonų raudoniu plieskiančiuose laukuose palikau savo širdį.

Smagu,kai žmonės vertina Pakruojo rajono savivaldybės merą SAULIŲ GEGIECKĄ.
Už puikias vertybes, kultūros puoselėjimą Pakruojo krašte!!!
Jis vertas likti ir tęsti darbus, kuriuos visi jaučiame ir matome. Mažiau kalbų, daugiau darbų.
Balsuojam kovo 17 d. II – ame ture už SAULIŲ GEGIECKĄ

Su pagarba, filosofė, tapytoja iš Vilniaus Diana Zviedrienė

 

Seimo nariai rekomenduoja: Pakruojis vertas daugiau!

AMatulas1903Pirmasis rinkimų į Pakruojo rajono savivaldybės tarybą etapas, prisipažinsiu, nustebino. Matant, kaip pastaraisiais metais gražėjo rajono centras, kaip stiprėjo bendruomenės, koks aktyvus ir tūriningas buvo kultūrinis gyvenimas, kaip nuoširdžiai buvo rūpinamasi dėl Pakruojo ligoninės išlikimo – rezultatai keistoki. Žinoma, dar daug ką reikia nuveikti, todėl darbų tęstinumas labai svarbus.
Suprantama, kad žmonės nori didesnių pokyčių, nori geresnio gyvenimo, geresnių kelių, tačiau ne viskas priklauso vien nuo savivaldybės. Pakruojo rajone daug valstybinės reikšmės kelių, už jų būklę atsako Susisiekimo ministerija. Čia labai svarbus savivaldybės vadovų ir valstybės institucijų bendradarbiavimas. Pakruojis vertas daugiau! Surėmę pečius ir toliau spręstume gyventojų problemas.

Pakruojui reikia mero be arogancijos, be puikybės. Saulius Gegieckas yra toks – jam būdinga telkianti lyderystė. Todėl antrajame rinkimų ture raginu aktyviau palaikyti Pakruojo rajono merą Saulių Gegiecką, kad pradėti darbai būtų sėkmingai tęsiami.

LR Seimo narys Antanas MATULAS

Video rekomendacijos:

Algis Čaplikas. Inžinierius, Lietuvos ir Vilniaus miesto politinis veikėjas, Seimo narys, buvęs ministras.

Artūras Zuokas. Politikas, daugiametis Vilniaus miesto meras.

 

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Lietuvos laisvės sąjungos (liberalai) rinkimų kampanijos sąskaitos.

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •