Renginiai Verslas Žemės ūkis

Išrinktas naujas Lietuvos ūkininkų sąjungos Pakruojo skyriaus pirmininkas

Kovo 13 d. Lietuvos ūkininkų sąjungos Pakruojo skyriaus visuotiniame ataskaitiniame rinkiminiame susirinkime buvo išrinkti naujas skyriaus pirmininkas ir jo pavaduotojas, bet naujų valdybos narių išrinkimui padaryta pertrauka. 

Susirinkime ilgai nebuvo prieita iki darbotvarkės svarstymo, kadangi aiškintasi, kas turi teisę balsuoti ir kas ne, yra pašalinti tie nariai, kurie laiku nesumokėjo nario mokesčio, ar ne. Galų gale buvo išsiaškinta, kad, jeigu nebuvo svarstomas klausimas dėl narių pašalinimo, vadinasi, jie ir nėra pašalinti. Keturi ūkininkai susirinkime dalyvavo tik kaip stebėtojai ir po susirinkimo pateikė prašymus priimti juos į šį skyrių.

REKLAMA

Susirinkime Lietuvos ūkininkų sąjungos Pakruojo skyriaus buvęs pirmininkas Alvidas Vasiliauskas žodžiu pateikė finansinę ir veiklos ataskaitas už 2018 metus. Susirinkimas už šias ataskaitas nubalsavo palankiai. Vėliau, ūkininkams ėmus reikšti nepasitenkinimą susirinkimo tvarka, buvęs skyriaus pirmininkas Alvidas Vasiliauskas žodžiu pavedė pravesti susirinkimą ūkininkui Albinui Navickui bei įteikė rašytinį prašymą atleisti jį iš skyriaus pirmininko pareigų.

Buvęs skyriaus pirmininkas Alvidas Vasiliauskas pasiūlė jo vietą užimti jaunam ūkininkui Gedui Špakauskui. Pretendentas prisistatė ir papasakojo apie savo darbo Lietuvos ūkininkų sąjungos Pakruojo skyriuje viziją. Deja, susirinkime balsavusi skyriaus narių dauguma nubalsavo už kito pirmininko kandidatūrą. Aštuoniolika narių balsavo už Albino Navicko tolesnį pirmininkavimą, penki buvo už Gedą Špakauską, o penki nariai balsavime visai nedalyvavo, dar trys išėjo iš susirinkimo, prieš prasidedant balsavimui. Naujuoju pirmininku išrinktas ūkininkas Albinas Navickas, jo pavaduotoju – Gedas Špakauskas.

Buvo siūloma išrinkti ir naujus valdybos narius. Kadangi susirinkimas užtruko gana ilgai, o naujasis pirmininkas nebuvo apgalvojęs naujosios valdybos narių kandidatūrų, nuspręsta susirinkime padaryti pertrauką ir naujus valdybos narius išsirinkti kitą dieną. Buvusiam pirmininkui Alvidui Vasiliauskui padėkota už ilgametį vadovavimą skyriui (vadovavo nuo 2009 metų), nuveiktus ūkininkų labui darbus.

Nuotraukoje – naujasis LŪS Pakruojo skyriaus pirmininkas Albinas Navickas ir buvęs pirmininkas Alvidas Vasiliauskas.

Reporterė Rita Grigalienė

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •  
REKLAMA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *