Renginiai Savivalda Švietimas

Įvyko informacinis renginys – mokymai „Europos Sąjungos investicijų teikiamos galimybės neįgaliųjų reikmėms“

Kovo 7 d. Pakruojo rajono savivaldybės vadovai, Socialinės rūpybos, Strateginės plėtros ir statybos skyriaus vedėjai ir specialistai dalyvavo informaciniame renginyje-mokymuose „Europos Sąjungos investicijų teikiamos galimybės neįgaliųjų reikmėms“. 

Renginyje dalyvavo ir pranešimus skaitė Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorė Asta Kandratavičienė, Lietuvos žmonių su negalia sąjungos prezidentė Rasa Kavaliauskaitė ir projektų koordinatorė Ginta Žemaitaitytė, Neįgaliųjų, turinčių proto ir (ar) psichikos negalią, ir jų šeimų srities ekspertė Lina Gulbinė. Kalbėta apie Neįgaliųjų reikalų departamento vykdomos aktyvios neįgaliųjų socialinės integracijos priemonessituaciją Lietuvojeaplinkos pritaikymą neįgaliesiems; bendruomenines paslaugas, kaip alternatyvą institucinei globai.

REKLAMA

Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Strateginės plėtros ir statybos skyriaus vedėjas Gintaras Makauskas skaitė pranešimą „Infrastruktūriniai Pakruojo rajono savivaldybės projektai“, apie neįgaliųjų socialinės integracijos priemones Pakruojo rajono savivaldybėje kalbėjo Socialinės rūpybos skyriaus socialinių paslaugų specialistė Asta Šimanskienė. Pranešimus skaitė Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Pakruojo viltis“ socialinė darbuotoja Justina Juškaitė, Pakruojo nestacionarių socialinių paslaugų centro projektų koordinatorė Dovilė Pašakinskienė, šio centro socialinė darbuotoja Aurinta Tvarušienė, apie inovatyvias paslaugas, teikiamas Klovainių sutrikusio intelekto jaunuolių centre, pasakojo centro direktorė Aušra Butnorienė.

Renginys finansuojamas iš Europos socialinio fondo 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos Nr. 12.0.1-CPVA-K-204-01-0022 „Informavimas ir komunikavimas apie ES investicijų galimybes didinant socialinę įtrauktį ir paslaugų prieinamumą“ lėšomis.

Ritos Nikalajevienės nuotrauka

Pakruojo rajono savivaldybės informacija

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •  
REKLAMA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *