kontrabanda
Aktualijos Justicija

KONTRABANDINIŲ CIGAREČIŲ PASIŪLA NEMAŽĖJA

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pakruojo rajono policijos komisariato pareigūnai aktyviai vykdo priemones, skirtas kovai su šešėline ekonomika. Priemonės vykdomos atsižvelgiant į turimą ir iš pilietiškų gyventojų gautą informaciją.

Rezultatai nenuvylė. Gegužės 29, 31 dienomis atlikti reidai Pakruojo mieste ir Rozalimo seniūnijoje. Pas Pakruojo gyventoją rasti ir išimti 100 pakelių cigarečių, nepaženklintų nustatytais ženklais – banderolėmis, rozalimietis neteko 69 pakelių cigarečių, Dervelių kaimo gyventojai net du – vienas laikė 78 pakelius pažeidžiant nustatytą tvarką, kitas – 8. Pakruojietis ir rozalimietis ne kartą bausti už savo nelegalią veiklą, tačiau išvadų nedaro ir „amato“ nemeta. Dervelių kaimo gyventojai už neteisėtą veiklą „įkliūna“ pirmą karta.

Susumavus rezultatus, per 2019 metus iš nelegalios prekybos išimtų prekių kiekis viršija praeitų metų to paties laikotarpio duomenis. Primename, kad baudos gali būti skiriamos ne tik akcizais apmokestinamomis vertybėmis prekiaujantiems asmenims, be ir juos įsigyjantiems.

Rajono policija tokių priemonių imsis ir toliau siekiant išaiškinti teisės pažeidimus, susijusius su akcizais apmokestinamomis prekėmis. Gyventojai raginami nesitaikstyti su nelegaliai prekiaujančiais asmenimis, o apie juos nedelsiant pranešti policijai bendruoju pagalbos telefonu 112.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Pakruojo rajono policijos komisariato informacija

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •