Laisvalaikis Lietuvoje

Kovo 8-ąją kelyje moterų laukė staigmena

Tarptautinę moters dieną Šiaulių apskrities patruliai, kelių policininkai, bendruomenės pareigūnai ne tik sveikino savo žmonas, drauges ar koleges, bet ir vairuotojas ar gatvėje sutiktas moteris. Šiaulių mieste, Joniškio, Raseinių, Pakruojo ir Radviliškio rajono keliuose sustabdytų moterų laukė siurprizas.

Policijos pareigūnai šypsodamiesi moterims įteikė pavasarinius tulpių žiedus ir kitas dovanėles, visoms palinkėjo saugaus kelio.

Net nežymiai pažeidusias kelių eismo taisykles moteris, tąryt atlaidūs pareigūnai tik įspėjo ir patarė transporto priemones vairuoti saugiai.

Pasveikintos ir pamalonintos moterys dėkojo pareigūnams, linkėjo jiems sėkmės ir apgailestavo, kad Kovo-8-oji būna tik kartą metuose.

Prie pareigūnų akcijos prisijungė ir Šiaulių profesinio rengimo centro Statybos ir Prekybos ir verslo skyrių mokiniai. Šiauliuose, Statybininkų ir Vytauto g., pareigūnų sustabdytų dailiosios lyties atstovių laukė ne tik pareigūnų tulpės, bet ir moksleivių šventinis sveikinimas – jie dovanojo savo rankomis iš medžio sumeistrautas gėles ir vaišino kava ir arbata.

Akcijos metu pasveikinta apie 1000 moterų – vairuotojų, keleivių, dviratininkių ir pėsčiųjų. Šį policijos pareigūnų šventinį sveikinimą aktyviai parėmė prekybos ir pramogų centras „Akropolis“.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •