Rinkimai

Kviečiame pakruojiečius balsuoti antrajame rinkimų ture

Pakruojo rajono rinkėjai antrąjį rinkimų turą pradėjo aktyviau nei pirmąjį. Kovo 14 d. tęsiamas išankstinis rinkėjų balsavimas savivaldybėse. Antrąją išankstinio balsavimo dieną nubalsavo ir Pakruojo rajono meras Saulius Gegieckas, kuris kandidatuoja į merus ir kitai kadencijai. Nors pirmajame rinkimų ture už kitą kandidatą balsavo daugiau nei dukart rinkėjų, dabartinis meras sako į situaciją žiūrintis optimistiškai.

Primename, kad Pakruojo rajono savivaldybės merą renkame iš dviejų kandidatų: dabartinio mero Sauliaus Gegiecko ir Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Pakruojo seniūnijos seniūno Sauliaus Margio. Pirmajame rinkimų ture už Saulių Margį balsavo 49,35 proc. rinkėjų, o už Saulių Gegiecką – 18,30 proc. Kadangi nė vienas kandidatas nesurinko daugiau nei 50 proc. rinkėjų balsų, paskelbtas pakartotinis balsavimas.

Galima spėlioti, kad galbūt sujudo pirmajame rinkimų ture nebalsavę rinkėjai. Už kurį iš kandidatų jie balsuos, dar neaišku. Kviečiame ateiti ir balsuoti antrajame rinkimų ture kovo 17 d. Galite balsuoti bet kurioje rajono rinkimų apylinkėje. Jeigu tą dieną neturėsite galimybės atvykti į balsavimo vietą Pakruojo rajone, primename, kad išankstinis balsavimas vyksta šiandien savivaldybėse iki 20 valandos. Kovo 15-16 dienomis namuose balsuoja rinkėjai, kurie iš anksto yra užpildę nustatytos formos prašymą.

„Pakruojo varpo“ informacija

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •