Renginiai

Lygumų seniūnijoje vyks nemokami pozityvios tėvystės mokymai

Buvimas tėvais – viena svarbiausių ir atsakingiausių užduočių žmogaus gyvenime. Tėvystė – tai ne tik laimės ir džiaugsmo kupinos akimirkos, tėvystė taip pat yra be galo sunkus bei pasiaukojantis darbas. Kasdieniame gyvenime visi tėvai susiduria su įvairiais sunkumais ir iššūkiais auginant vaikus.

Norite geriau pažinti savo vaikus, suprasti jų elgesį ir pagerinti tarpusavio santykius? Pakruojo rajono bendruomeniniai šeimos namai kviečia Lygumų seniūnijos gyventojus (ir ne tik) į jau įsibėgėjančius nemokamus tėvystės užsiėmimus, kurių tikslas – mokytis kurti pozityvius, darnesnius ir stipresnius santykius šeimoje, pateikti naujų idėjų ir pavyzdžių, pasidalinti patirtimi, analizuojant kasdienio gyvenimo situacijas.

Taip pat galima registruotis į nemokamas individualias konsultacijas tėvystės gebėjimų įgūdžiams ugdyti. Dar viena iš nemokamai teikiamų paslaugų – nemokama psichologinė pagalba (individualios ir grupinės (šeimos) konsultacijos). Mokymus ir konsultacijas veda kvalifikuota psichologė-mokymų lektorė.

Nemokami pozityvios tėvystės mokymai ir psichologo konsultacijos  Pakruojo rajono gyventojams finansuojami iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų (Europos socialinio fondo lėšų).

Pakruojo rajono bendruomeninių šeimos namų ir Pakruojo rajono savivaldybės informacija.

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •