Aktualijos Laisvalaikis

Netikėtas mažas stebuklas Pakruojo rajono gyventojams

Šį sekmadienį Pakruojo rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Jurgita Bialaglovė kartu su VšĮ Vaikų ir jaunimo klubo prie Pakruojo rajono policijos komisariato prezidente Ieva Paškevičiūte (policijos rėmėja) ir jaunuoju policijos rėmėju Benu Nikalajevu vykdė atsakingą, kilnią užduotį – Pakruojo rajono nepasiturinčioms, daugiavaikėms šeimoms, vienišiems, neįgaliems pagyvenusiems asmenims pristatė į namus ilgai galiojančių maisto produktų (aliejus, miltai, įvairios kruopos, koncervai, makaronai, cukrus ir t. t.), taip pat higienos prekių. Be to, apsilankymų metu gyventojai raginti saugoti savo turtą, nesudaryti sąlygų vagims, sukčiams, laikytis saugaus elgesio kelyje taisyklių, ypač tamsiu paros metu ir esant blogam matomumui.

Džiugu, kad kiekvienais metais, akcijos „Maisto bankas“ metu paaukotų ilgai negendančių maisto produktų kiekis didėja. Šį rudenį, spalio 19-20 dienomis metu, prekybos centre „IKI“ savanoriškoje veikloje dalyvavo 15 asmenų. Smagu, kad talkino net tik Klubo nariai, jaunieji policijos rėmėjai, bet ir ne vienerius metus minėtos akcijos metu savanoriaujanti Pakruojo rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Lina Šniukienė su dukra Vika, taip pat Pakruojo rajonono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Laisvida Badauskienė.

Savanoriai akcijos metu iš 273 aukotojų, surinko 732 vnt. įvairių maisto produktų, higienos prekių, iš kurių buvo sudarata 19 atskirų paketų, kurie ir pasiekė Pakruojo rajono savivaldybės administracijos seniūnijų ir Pakruojo nestacionarių socialinių paslaugų centro socialinių darbuotojų atsakingai atrinktas socialiai pažeidžiamas šeimas, asmenis: 14 Pakruojo rajone gyvenančių šeimų (72 asmenys, jų tarpe 47 vaikai) ir 5 vienišus pagyvenusius asmenis: Guostagalio seniūnijoje – 3 šeimos, Klovainių, Linkuvos, Pašvitinio ir Lygumų seniūnijose po 2 šeimas, Pakruojo seniūnijoje – 2 šeimos ir 4 vieniši asmenys ir Rozalimo seniūnijoje – 1 šeima ir 1 vienišas asmuo.

Dar kartą dėkojame visiems prisidėjusiems prie „Maisto banko“ akcijos ir tikime, kad pavyko sukurti netikėtą mažą stebuklą, artėjant gražiausioms ir šilčiausioms metų šventėms!!!

Informaciją ir nuotrauką pateikė Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pakruojo rajono policijos komisariato (bendruomenės pareigūnė) Jurgita Bialaglovė.

 

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •