Justicija Savivalda Švietimas

Pakruojiečiai turi teisinių žinių konkurso „Temidė“ – Protų mūšio nugalėtojus

Šiandien Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pakruojo rajono policijos komisariatas suorganizavo kasmetinį moksleiviams skirtą teisinių žinių konkurso „Temidė“ I etapą, kuris vyko Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos posėdžių ir konferencijų salėje.

Konkurse dalyvavo penkios komandos, sudarytos iš penkių, ne jaunesnių nei 14 metų amžiaus, moksleivių): Linkuvos gimnazijos komanda „Kobra 11″, VšĮ Pakruojo vaikų ir jaunimo klubo prie Pakruojo rajono policijos komisariato komanda „Homo sapiens“, Lygumų pagrindinės mokyklos komanda „Žiniukai“, Žeimelio gimnazijos komanda „Bona fide“ ir Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos komanda „Įstatymų sergėtojai“.

Komandos konkursui ruošėsi iš pateiktų temų – įstatymų ir konkurso dieną varžėsi Temidės protų mūšyje, kurio metu moksleiviai atsakinėjo į 20 testinių klausimų ir 10 atvirų, situacinių klausimų, užduočių. Geriausiai konkurso metu pasirodė ir įrodė savo turimas teisines žinias, gabumus ir tapo šio etapo komanda nugalėtoja – – VšĮ Pakruojo vaikų ir jaunimo klubo prie Pakruojo rajono policijos komisariato komanda „Homo sapiens“.

Pakruojo rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas, atliekantis komisariato viršininko pareigas Ginas Pocevičius ir bendruomenės pareigūnė Jurgita Bialaglovė Temidės protų mūšio komandoms, už dalyvavimą konkurse, įteikė padėkos raštus, saldžiąsias dovanėles, komandų nairiams ir komandų vadovams – prisiminimo dovanėles su Lietuvos policija simbolika (tušinukus su USB atmintinėmis, medvlninius maišelius, atšvaitines apyrankes) Be viso to, komandai nugalėtojai – įteiktas apdovanojimas stikle, diplomas, ir asmeniškai komandos nariams, komandos vadovui po puodelį su Lietuvos policija simbolika.

Komanda nugalėtoja atstovaus Pakruojo rajoną teisinių žinių konkurso II etape – žaidime „Temidės pabėgimo kambarys“ Šiauliuose.

Kas gi ta, nugalėtojų komandą „Homo sapiens“? Tai trijose skirtingose ugdymo įstaigose besimokančios moksleivės, jaunosios policijos rėmėjos: Gerda Bertulytė ir Patricija Geležėlytė – Pakruojo „Žemynos“ pagrindinės mokyklos moksleivės, Ema Balašauskaitė ir Beata Vaitiekūnaitė Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos moksleivės ir Samanta Matulytė – Linkuvos gimnazijos moksleivė. Komandos vadovė – policijos rėmėja Gerda Šimkutė.

Konkrso orgnaizatoriai dėkoja: Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriui, už bendravimą ir bendradarbiavimą, komandoms dalyvėms ir jų vadovams, taip pat komisijos nariams – Pakruojo rajono savivaldybės atstovams – mero patarėjai Rūtai Sausienei ir administracijos direktoriaus pavaduotojui Mariui Senuliui, Visuomenės sveikatos biuro specialistei Laisvidai Badauskienei ir renginio vedėjams – jauniesiems policijos rėmėjams Evelinai Kazlauskaitei ir Benui Nikalajevui.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Pakruojo rajono policijos komisariato informacija

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •