Aktualijos Kultūra Laisvalaikis Lietuvoje Verslas

Pakruojo dvaras apdovanotas kaip sėkmingiausias 2018 metų turizmo produktas

Šiandien tarptautinės turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodos „Adventur“ atidarymo ceremonijos metu apdovanoti Turizmo sėkmingiausieji 2018. Tradicines vėtrunges nugalėtojams, kuriuos rinko Lietuvos gyventojai, balsuodami internetu, įteikė premjeras Saulius Skvernelis drauge su Ekonomikos ir inovacijų ministru Virginijumi Sinkevičiumi ir naujosios VšĮ „Keliauk Lietuvoje“ vadovu Daliumi Morkvėnu.

Sėkmingiausio 2018 metų turizmo produkto titulą gavo Pakruojo dvaras – didžiausia dvarvietė Lietuvoje, gyvenanti tikrą XIX a. dvaro gyvenimą. Retą savaitgalį čia nevyksta praeities dvasia alsuojantys originalūs renginiai, pritraukiantys tiek vietos, tiek užsienio turistus: „Bumbulinės“, Gyvasis muziejus, „Kalėdos“ dvare ar naujausia iniciatyva – „Didieji Kinijos žibintai“.

„Turizmo sėkmingiausieji“ – svarbiausi Lietuvos turizmo bendruomenės metų apdovanojimai, šiemet skelbiami 15-ą kartą. Internetu 2018 m. gruodžio mėn. už nominantus balsavo beveik 10 tūkst. žmonių. Dešimtyje nominacijų – 30 turizmo asociacijų ir turizmo profesionalų atrinktų nominantų.

Tuo tarpu socialiniuose tinkluose Pakruojo dvaro paskyroje pasidalinta įrašu: „Norime su jumis pasidžiaugti prabėgusiais 2018 metais, nes jie tikrai buvo kupini veiklos, įkvėpimo, jūsų šypsenų ir padrąsinimų, kurie mus vis skatina stengtis, tobulėti ir eiti pirmyn. Šiandien 7-osios tarptautinės kelionių parodos ADVENTUR 2019 metu buvome pripažinti Sėkmingiausiu 2018 metų turizmo produktu! Dalijamės šiuo pasiekimu su jumis ir tariame AČIŪ, kad esate su mumis, nes be jūsų – nebūtų ir mūsų bei šio puikaus titulo! Apdovanojimas jau mūsų hofmaršalo rankose!“

O mes sveikiname Pakruojo dvaro administratorių Giedrių Klimkevičių ir visą jo kolektyvą, prikėlusį dvarą naujam dvariškam gyvenimui, už idėjas, entuziamą, kūrybiškumą; taip pat Pakruojo rajono savivaldybę ir jos administraciją – už pastangas išsaugoti didžiausią  Lietuvoje dvarvietę ir gebėjimą atlaikyti kritiką iš skeptikų.

Nuotrauka Pauliaus Paleckio

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •