Kultūra Renginiai

Pakruojo J. Pakalnio muzikos mokykloje įvyko antrasis jaunųjų pianistų fortepijoninės muzikos festivalis

Vasario 8  d. Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokykloje įvyko antrasis jaunųjų pianistų fortepijoninės muzikos festivalis „Linksmosios melodijos“. Festivalio sumanytoja ir organizatorė – fortepijono mokytoja Natalija Chrapačienė. Renginį vedė mokytoja Skirma Andreliūnienė. Festivalis vyksta kas dveji metais. Šiai metais jame dalyvavo jaunieji muzikantai ne tik iš Pakruojo, bet ir iš Joniškio, Naujosios Akmenės ir šios muzikos mokyklos Akmenės skyriaus, Biržų, Raseinių, Radviliškio, Pasvalio muzikos mokyklų. Visiems dalyviams įteikti Dalyvio diplomai ir saldžios dovanėlės, padėkos – moksleivius paruošusiems mokytojams.

Atvykusius į renginį pasveikino Juozo Pakalnio muzikos mokyklos direktorė Nijolė Pupinienė. Direktorė padėkojo festivalio organizatoriams, mokyklos darbuotojams, padėjusiems surengti festivalį, ir palinkėjo sėkmės dalyviams. Sveikinimo žodį tarė ir geros nuotaikos linkėjo renginyje dalyvavusi Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja Irena Mažulienė.

Gražiais pasirodymais klausytojus džiugino gausus būrys pakruojiečių: Natalijos Chrapačienės paruošti duetai – Ema Stakutytė ir Patricija Geležėlytė, Aleksandra Šiurnaitė ir Ugnė Špakytė, Meida Baltėnaitė ir Gabrielė Nikalajevaitė; Skirmos Andreliūnienės  mokinės – Dovilė Petraitytė, Vakarė Šimanskytė, Greta Dumbrytė, Gustė Kazėnaitė; Rūtos Venslovienės auklėtinės – Martyna Jurevičiūtė, Evelina Paslavičiūtė, Eglė Urbonaitė; Svajonės Geležėlienės mokinės – Beatričė Gudaitė, Greta Gudaitė; Filomenos Bieliauskienės mokinė Greta Balčiūnaitė.

Pakruojo rajono savivaldybės informacija.

 

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •