Kultūra Laisvalaikis Renginiai Švietimas

Pakruojo krašto finalininkei „Moteris Saulė 2018“ apdovanojimuose meras palinkėjo „kad neužgožtų aplinkinių rajonų debesys“

Kovo 8 d. Šiaulių „Saulės“ koncertų salėje išrinkta „Moteris Saulė 2018“. UAB „Šiaulių apskrities televizija“ metų moters rinkimus, pavadinimu „Moteris Saulė“, rengė vienuoliktą kartą. Konkurso rengėjai kasmet prašo savivaldybių, bendruomenių, organizacijų pateikti pavardes moterų, kurių „atsidavimas savo kraštui, savo žmonėms yra beribis ir neišmatuojamas, kurios skleidžia gerumą niekieno neprašomos, kurios neskaičiuoja savo laiko ir nelaukia atlygio“.

Tarp septynių konkurso finalininkių – ir Pakruojo krašto atstovė Daiva Skrupskelytė. Ji – Pakruojo krašto muziejaus „Žiemgala“ vadovė. Šiam titului moteris nominuota už bendruomenės telkimą ir pagalbą socialiai remtiniems žeimeliečiams, už tradicijų ir papročių puoselėjimą, įgyvendinant projektus.

REKLAMA

Balsavimas už „Moterį Saulę“ buvo sudarytas iš 3 dalių: komisijos balsavimo; balsavimo trumpuoju telefono numeriu SMS žinutėmis; renginio žiūrovų balsavimas, užpildant korteles renginio metu. Visi turėjo galimybę per Šiaulių televiziją, internete ir „Facebook“ paskyroje žiūrėti Šiaulių televizijos apie kandidates sukurtus reportažus ir siųsti SMS žinutes su pasirinktos kandidatės numeriu.

Visos septynios finalininkės buvo pagerbtos įspūdingomis puokštėmis. Specialiais, ypatingais prizais apdovanotos daugiausia balsų telefonu surinkusi kandidatė,  renginio žiūrovų ar komisijos simpatijas pelniusios kandidatės. Pasveikinti nominuotų savo kraštiečių moterų atvyko savivaldybių ar kitų svarbių įstaigų vadovai. Pakruojo krašto finalistės pasveikinti atvyko Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Gegieckas. Jis Daivai Skrupskelytei įteikė dovaną ir didžiulę puokštę, pasidžiaugdamas, kad ji, kaip šviesiausia Pakruojo rajono saulė, dirba ir kuria būtent šiame rajone, paguodė, kad jeigu tamsūs aplinkinių rajonų debesys užgožtų šią saulę, jie vis tiek išsisklaidys.

Renginio vedėja – Šiaulių televizijos laidų vedėja Neringa Trinkaitė. Renginio metu koncertavo Edmundas ir Rimvydas Kučinskai su styginių kvartetu. Šventei talkino Šiaulių „Romuvos“ gimnazijos gimnazistai.

Konkursos „Moteris Saulė 2018“ nugalėtoją paskelbė Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras. Ja tapo Aurelija Meškauskienė – Šeduvos meno kolektyvų vadovė, Šiaulių Lieporių gimnazijos neformaliojo švietimo skyriaus vedėja, Radviliškio muzikos mokyklos chorinio dainavimo mokytoja. Jai užsegtas juvelyrikos namų „Premiere“ sukurtas perlų vėrinys su saulę simbolizuojančiu aukso pakabuku.

Ir, nors Pakruojo rajono saulę vis dėlto užgožė „aplinkinių rajonų debesys“, manome, kad tapti šio konkurso finalininke – irgi nemažas pasiekimas.

Reporterė Rita Grigalienė

previous arrow
next arrow
Slider

Šventės akimirkos

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •  
REKLAMA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *