Kultūra Laisvalaikis Renginiai

Pakruojo kultūros centre bus galima išgirsti Vivaldi „Metų laikus“

Kovo 19 d., 18.00 val. Pakruojo kultūros centre – koncertas smuikui ir fortepijonui „Vivaldi metų laikai“.

Laikas bėga nenumaldomai greitai. Diena veja dieną, o metai – metus… Visus mielai kviečiame stabtelėti, užsimerkti ir pasineti į stebuklingą ir amžiną Vivaldi ciklą „Metų laikai“ ir per vieną valandą išgyventi nuostabiausias keturių sezonų akimirkas. Koncerto metu girdėsite kitaip klasika tapusį šedevrą. pianistė Giedrė Smuikininkė Viktorija Čepinskienė ir pianistė Giedrė Špečkauskaitė smuiku ir fortepijonu perteiks paties kompozitoriaus parašytų sonetų nuotaikas.

Viktorija Čepinskienė – tarptautinių konkursų laureatė. Ji yra koncertavusi su Lietuvos valstybinio simfoniniu orkestru, Novosibirsko simfoniniu orkestru, Šiaulių, Klaipėdos kameriniais orkestrais, Camerata Palatina Vilnensis orkestru ir kitais. Koncertuoja kaip solistė, taip pat su trio „14 stygų“ bei kitais atlikėjais.

Giedrė Špečkauskaitė yra dalyvavusi įvairiuose tarptautiniuose konkursuose, kuriuose pelnė prizines vietas. Dirba legendinio Lietuvos dainininko V. Prudnikovo vokalo klasėje bei koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje.

Bilieto kaina 5 eurai.

Pakruojo kultūros centro informacija.

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •