Justicija Renginiai

Pakruojo policija gyventojus kviečia atviram pokalbiui

Vienas policijos veiklos principų yra veiklos viešumas. Policija apie savo veiklą  nuolat informuoja valstybės ir savivaldybių institucijas bei visuomenę, savo veiklos ataskaitoje pristatydama pagrindinius ir svarbiausius savo darbus praėjusiais metais bei gaires einamiesiems metams.

Kadangi policija dirba visuomenei, tai, būtent, visuomenės atstovai yra labai laukiami tokiuose policijos ataskaitiniuose susirinkimuose. Gyventojai jų metu turi progą susipažinti su policijos darbo peripetijomis iš arčiau, perprasti šio darbo specifiką. Susirinkusiesiems yra pristatoma policijos komisariato aptarnaujamos teritorijos kriminogeninė situacija, veiklos rezultatai, pateikiama informacija apie policijos įstaigos atliekamą teisės pažeidimų prevenciją, viešosios tvarkos užtikrinimą, nusikalstamų veikų atskleidimą ir tyrimą, bendradarbiavimą su socialiniais partneriais, numatomos veiklos kryptys.

Na, o pareigūnams svarbus grįžtamasis ryšys. Jo per ataskaitinį susitikimą iš gyventojų labai tikimasi, nes susirinkusieji čia turi galimybę užduoti rūpimus klausimus, išsakyti policijai savo pastabas, pasiūlymus bei lūkesčius. Pastabos ir idėjos žmonių, kuriems rūpi viešasis saugumas, pareigūnams labai svarbios. Būtent jos, įtakoja policijos veiklos gaires.

Pakruojo rajono policijos komisariato pareigūnai su Pakruojo rajono gyventojais susitiks vasario 21 d. 10.00 val. Pakruojo rajono sinagogoje (Kranto g. 8, Pakruojis).

Maloniai kviečiame Jus dalyvauti.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato  Pakruojo rajono policijos komisariato viršininkas Mindaugas Beržanskis.

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •