Laisvalaikis Švietimas

Pakruojo policijos pareigūnė organizavo susitikimus saugesniam interneto naudojimui aptarti

Pažymint tarptautinę Saugesnio interneto dieną, Pakruojo rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Jurgita Bialaglovė vasario 6-8 d. inicijavo 3 prevencinius susitikimus – diskusijas su jaunąja karta, pedagogais. Susitikimų tema „Elektroninė erdvė: privalumai, grėsmės ir atsakomybė“.

Su Lygumų pagrindinės mokyklos Šukionių Jono Noreikos filialo 5-10 kalsių moksleiviais, Linkuvos gimnazijos 5-7 ir 9 klasių moksleiviais ir Pamūšio Šv. Antano Paduviečio parapijinių vaikų globos namų gyventojais kalbėta apie tai, kas yra elektroninė erdvė, kokie interneto privalumai ir ten slypinčios grėsmės, kokia informacija yra draudžiama, ribojama, kaip reaguoti į nelegalų turinį internete, kur kreiptis pagalbos, susidūrus su elektroninėmis patyčiomis ar kita neigiama informacija internete, ir svarbiausia – aptarėme pagrindines saugaus elgesio internete taisykles ir įstatymuose numatytą atsakomybę už priešingą teisei elgesį elektroninėje erdvėje. Peržiūrėtos ir aptartos kelios vaizdinės situacijos (video). Akcentuota, kad kiekvienas turėtume atsakingai, pagarbiai, kritiškai ir kūrybingai naudoti šiuolaikines technologijas. Jaunoji karta raginta tapti jaunaisiais policijos rėmėjais ir prisidėti prie saugesnės aplinkos mokykloje kūrimo, prevencinės veiklos vykdymo.

Prevencinės primonės vykdymui pasitelkti pagalbininkai – policijos rėmėjai: Pakruojo rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė, atsakinga už vaikų ir jaunimo sveikatos stiprinimą – Laisvida Badauskienė ir dvi jaunosios policijos rėmėjos Radvilė Prakuraitytė ir Beatričė Čėsnaitė.

Vasario 14 d. Pakruojo sinagogoje planuojamas susitikimas – diskusija su Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centro Trečiojo amžiaus universiteto klausytojais – senjorais.

Jurgitos Bialaglovės nuotrauka.

Šiaulių vyriausiojo policijos komisariato Pakruojo rajono policijos komisariato informacija.

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •