Aktualijos Renginiai

Pakruojo rajono gyventojams akcentuota savisaugos svarba

Lapkričio mėnesį, vykdant bendrąją smurtinio elgesio, saugaus eismo, vagysčių ir psichoaktyvių medžiagų prevenciją, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pakruojo rajono policijos komisariato viršininkas M. Beržanskis ir bendruomenės pareigūnė J. Bialaglovė lankėsi Linkuvos socialinės globos namuose ir Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centre.

 Linkuvos socialinės globos namuose šiais metais labai išaugo gautų pranešimų dėl įvykių skaičius, todėl komisariato viršininkas M. Beržanskis su įstaigos vadovu S. Žaromskiu ir administracijos darbuotojais svarstė, kaip ir kokiais būdais spręsti esančias problemas, mažinti pensionato gyventojų netinkamo elgesio apraiškas, aptarė tarpinstitucinio bendravimo ir bendradarbiavimo svarbą, galimybes. Bendruomenės pareigūnė kartu su Pakruojo rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės stiprinimo specialiste L. Badauskiene pravedė prevencinę paskaitėlę šių globos namų gyventojams (dalyvavo per 100 asmenų). Paskaitoje kalbėta apie atsakomybę už dažniausiai pasitaikančias netinkamo elgesio apraiškas ir pasekmes: alkoholinių gėrimų ir tabako gaminių vartojimą, smurtą, įžeidinėjimą, priekabiavimą, vagystes, taip pat pakartotos pagrindinės saugaus elgesio kelyje taisyklės, pėstiesiems ir dviratininkams keliami reikalavimai tamsiu paros metu arba esant blogam matomumui, pademonstruota, kaip taisyklingai dėvėti atšvaitą. Linkuvos socialinės globos namų gyventojams, kurie turi galimybę išeiti iš įstaigos iki gretimo kaimo esančios parduotuvės apsipirkti, įteikti juostiniai atšvaitai.

Su Trečiojo amžiaus universiteto klausytojais (dalyvavo 18) aptartos pagrindinės saugaus elgesio taisyklės kelyje (pėstiesiems ir dviratininkams) ypač tamsiu paros metu ar esant blogam matomumui, akcentuoti nuo lapkričio 1 d. įsigalioję Kelių eismo taisyklių pasikeitimai, pademonstruota, kaip taisyklingai dėvėti atšvaitą. Taip pat raginta nesudaryti sąlygų vagišiams, saugoti savo turtą, netapti sukčių aukomis. Senjorai aktyviai bendravo, uždavė jiems aktualius klausimus, į kuriuos policijos pareigūnai atsakė. Susitikimo pabaigoje senjorams įteikta po atšvaitą ir tušinuką su Lietuvos policijos simbolika.

Asociatyvi nuotrauka.

Pakruojo rajono savivaldybės informacija.

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •