Savivalda

Pakruojo rajono savivaldybės tarybos naujai išrinkti valdantieji pasirašė koalicinę sutartį

Balandžio 4 d. naujai išrinkti į Pakruojo rajono savivaldybės tarybą Lietuvos socialdemokratų partijos nariai pakvietė į 2019-2023 metų kadencijos Pakruojo rajono savivaldybės tarybos valdančiosios daugumos formavimo ir bendradarbiavimo koalicinės sutarties pasirašymą. Koalicinę sutartį pasirašė trylika išrinktų į savivaldybės tarybą rajono socialdemokratų ir trys Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio atstovai.

Pasirašytos sutarties tekstas:
Mes, naujai kadencijai išrinktos Pakruojo rajono savivaldybės tarybos nariai, atstovaujantys Lietuvos socialdemokratų partijai ir Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžiui, susitariame dėl valdančiosios daugumos formavimo ir glaudaus bendradarbiavimo Savivaldybės tarybos 2019- 2023 metų kadencijos laikotarpiu.
Pasirašydami šią valdančiosios daugumos koalicijos sutartį, įįsipareigojame ateinančių ketverių metų laikotarpiui prisiimti bendrą atsakomybę už skaidrų ir rezultatyvų Savivaldybės valdymą, užtikrinti efektyvų Tarybos ir Savivaldybės administracijos darbą, sudaryti sąlygas susitarusioms pusėms įgyvendinti bendrą veiklos programą ir atsakingai dirbti rajono gyventojų labui.
<…>
Ši Pakruojo rajono savivaldybės tarybos valdančiosios daugumos formavimo ir bendradarbiavimo koalicinė sutartis sudaryta gerbiant rinkimuose išreikštą rajono gyventojų valią, vadovaujantis partijų lygiateisiškumo, pagarbos partnerių vertybėms principais ir yra atvira visiems išrinktiems tarybos nariams, remiantiems mūsų programines nuostatas, pasiryžusiems kartu dirbti Pakruojo rajono žmonėms.
Sutartis gali būti keičiama, papildoma ar nutraukiama koalicijos partnerių susitarimu.

Po sutarties pasirašymo sutarta dėl koalicijos nuolatinių pasitarimų, pažadėta aptarti tolesnio darbo komitetuose, frakcijose momentus. Artėjančiame balandžio 17 d. savivaldybės tarybos posėdyje naujoji taryba prisieks, paaiškės ir nauji politinio pasitikėjimo postus užimsiantys savivaldybės darbuotojai.

Lietuvos socialdemokratų partijos Pakruojo skyriaus pirmininkas bei naujai išrinktas meras Saulius Margis paklaustas pripažino, kad buvo kalba, kad koalicijoje galėtų būti ir partijos Tvarka ir teisingumas atstovas Gediminas Grybė, tačiau šis tarybos narys persigalvojo, o valdantieji gerbia jo pasirinkimą. Taip pat pažymėtina, kad naujos kadencijos Pakruojo rajono savivaldybės taryboje – net 11 naujų veidų, iš kurių net 7 – socialdemokratai.

previous arrow
next arrow
Slider
Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •