Rinkimai

Pakruojo „unobomberis” atsipirko surašytu protokolu

PAPILDYTA

Jau rašėme, kad šiandien, 13 val., vykstant balsavimui LR Prezidento rinkimuose ir dviejuose referendumuose, gautas pranešimas, kad Pakruojo r. Sosdvario k. rinkimų apylinkėje padėtas sprogmuo, kuris sprogs po vienos valandos. Apžiūrėta rinkimų apylinkė, planas SKYDAS nebuvo įvestas, nes asmuo policijai žinomas, tai jau 7 šio asmens melagingas pranešimas šiemet apie galimą sprogmenį. Asmuo (gimęs 1972 m.) sulaikytas, pristatytas į policijos komisariatą.

Policija informavo, kad asmeniui surašytas protokolas už girto pasirodymą viešoje vietoje.

Gavę išsamų komentarą, pakruojo rajono gyventojus informuosime, kodėl Pakruojo rajono policijos pareigūnai asmeniui jau 7 kartą pranešančiam apie bombą, surašė protokola tik dėl pasirodymo neblaiviam viešoje vietoje

Policijos komentaras:

Dėl šio asmens veiksmų (specialiųjų tarnybų iškvietimą, žinant, kad pagalba nereikalinga) Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pakruojo rajono policijos komisariate pradėta administracinio nusižengimo bylos teisena. Bus sprendžiama ar patraukti asmenį administracinėn atsakomybėn už pažeidimą, numatytą Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 493 str. 2 d. Už šį pažeidimą kodeksas numato baudą nuo 200 iki 2000 eurų.

Šiai dienai asmuo jau patrauktas administracinėn atsakomybėn už kitą savarankišką Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso straipsnį (Rd.past.: už pasirodymą viešoje vietoje neblaiviam).

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •