Aktualijos

Pakruojo varpas – sužinosite sparčiausiai

Šiandien, 2018 m. spalio 19 d., sveikinamės su visu Pakruojo kraštu ir sakome: esame Pakruojo varpas – naujas Pakruojo krašto regioninis interneto dienraštis, informacijos, naujienų ir žinių portalas.

Kelios priežastys, kodėl atsiradome.

Moderni žinių visuomenė.

Kiekvienas iš mūsų, čia gyvenančių ar nuolat atvykstančių, norime, kad šis kraštas klestėtų ir ekonomiškai, ir socialiai. Kai savęs paklausėme, ar žinių ekonomikos amžiuje kraštas gali tobulėti be internetu platinamos kraštiečiams svarbios informacijos, kartu su atsakymu gimė šis portalas, – juk tai, kas vyksta, turime sužinoti čia ir dabar, o ne kartą ar du per savaitę. Nes mylime šį kraštą ir esame jo patriotai.

Regioninė politika.

Šalies valdžia daug kalba apie regionams skiriamą dėmesį, bet ir patys privalome pasirūpinti tuo, kas vyksta mūsų krašte: turime dalintis informacija, naujienomis, žiniomis. Netiesa, kad regionuose nieko nevyksta, todėl dažname rajone yra 1–2 aktyvios žiniasklaidos priemonės. Mes taip pat pradedame veikti – sieksime tapti pagrindiniu naujienų ir žinių portalu pirmiausia visiems Pakruojo rajono gyventojams.

Interaktyvumas.

Pradedame nuo minimalaus informacijos kiekio. Taip yra ne vien todėl, kad tai pradžia, bet ir todėl, kad sieksime būti interaktyviu Pakruojo krašto interneto dienraščiu, kurio turinį kurs daugelis: vieni – pranešdami žinią, kiti – komentuodami straipsnius, dalindamiesi jais socialiniuose tinkluose. Pakruojo varpo redakcija bendradarbiaus su visomis rajono organizacijomis, savivaldybe, seniūnijomis, verslo ir žemės ūkio bendrovėmis, todėl Pakruojo rajono gyventojai pirmieji sužinos, kas vyksta jų krašte.

Pakruojo varpo turinys.

Pakruojo varpas – tai tik interneto dienraštis, tad popieriniu formatu kol kas nebus leidžiamas. Redakcija dirbs pagal visas naujausias šiuolaikinės žiniasklaidos technologijas – skelbs žinias interneto portale, socialiniuose tinkluose, bus naudojamos visos multimedijos priemonės – tekstai, fotografijos, vaizdo medžiaga. Visas turinys suskirstytas į aiškias temų skiltis – aktualijos, savivalda, kultūra, švietimas, verslas, renginiai, sportas, žemės ūkis, Lietuvoje. Taip pat rasite skelbimų, naudingos informacijos (pavyzdžiui, autobusų važiavimo grafikus), pranešimų apie vykstančius rinkimus. Ateityje atsiras skiltys su naudingais patarimais, laisvalaikio skaitiniais.

Pakruojo varpo redakcija

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •