Aktualijos Kultūra

Pakruojyje paminėta Kultūros diena

Balandžio 15 d. Kultūros dienos minėjimas Pakruojyje prasidėjo šv. Mišiomis, kurių metu buvo pašventinta Taikos vėliava – Kultūros dienos simbolis.
Po Mišių Taikos vėliava buvo iškelta Nepriklausomybės skverelyje prie bažnyčios. Susirinkusiuosius pasveikino Pakruojo rajono savivaldybės administracijos direktorė Erika Kižienė ir Pakruojo kultūros centro direktorė Renata Budrienė.
Šventinis koncertas, skirtas Kultūros dienai, vyko Pakruojo sinagogoje. Savo dainas susirinkusiems dovanojo Pakruojo kultūros centro moterų choras (vadovė Sandra Gegieckienė, akompaniatorė Rasa Vaigauskaitė), Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokyklos mišrus ansamblis ir solistė Austėja Dumbrytė (mokytoja S. Gegieckienė, akompaniatoriai Svajonė Geležėlienė ir Romualdas Klupšas). Eiles skaitė literatų klubo „Židinys“ (klubo vadovė Edita Kurauskienė) literatai – Regina Pupinytė, Dalė Gurkšnienė, Gražina Gricienė ir Mykolas Arcimavičius.
Meras Saulius Gegieckas pasidžiaugė, kad Pakruojo kraštas didžiuojasi veikliais ir kūrybingais asmenimis, palinkėjo energijos ir idėjų. Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja Birutė Vanagienė padėkojo visiems kultūros darbuotojams, pasidžiaugė jų pasiekimais ir koncerto dalyviams bei organizatoriams įteikė gėlių.
Pakruojyje Kultūros diena minima pirmą kartą. Tikimasi, kad ši šventė taps gražia tradicija.

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •