Rinkimai

Pakruojyje vyks ir politikos stebėsenos tinklo „Žinau, ką renku“ organizuojami kandidatų debatai

Pakruojyje vyks dveji kandidatų į merus debatai – vasario 18 d., 18.00 val. Pakruojo kultūros centre (moderuoja Šiaulių universiteto lektorė, nevyriausybinės organizacijos „Viešojo administravimo akademinis centras“ pirmininkė Vilma Tubutienė) ir vasario 13 d., nuo 18.00 val. iki 20.00 val. Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijoje (moderuoja Roberta Tracevičiūtė).

Apie Pakruojo kultūros centre organizuojamus debatus rašėme čia.  Užduoti klausimus kandidatams į merus virtualioje platformoje ir debatuose Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijoje dalyvauti kviečia politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“. Šis politinės stebėsenos tinklas Lietuvoje veikia nuo 2014 metų. Tinklo nariai – jauni savanoriai iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių.

Pirmame rinkimų ture vasario 5–27 d. debatai tarp kandidatų į merus bus organizuojami 56 savivaldybėse. Pakruojyje ši iniciatyva rengiama pirmą kartą. Lietuvoje politikos stebėsenos tinklo „Žinau, ką renku“ debatus moderuos per 30 žurnalistų. Viešojoje erdvėje teigiama, kad jie užtikrins, kad diskusijos būtų profesionalios, o kandidatai neišsisuktų nuo konkrečių atsakymų į klausimus.

Pakruojyje šių debatų organizatoriai iš pradžių skelbė apie renginį, vyksiantį Pakruojo sinagogoje, tačiau netrukus renginio laiką ir vietą pakeitė, kadangi nebuvo laiku suderinę renginio vietos. Redakcijos žiniomis, renginiai, susiję su politika, Pakruojo sinagogoje negali būti rengiami.

Aštuoni Pakruojo kandidatai į merus turės galimybę pasirodyti rinkėjams du kartus. Šiuo metu bendrauti su politikais galima virtualioje platformoje www.zinaukarenku.lt.

„Pakruojo varpo“ informacija.

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •