Kultūra Laisvalaikis

Pavasario idėja – „Margučių pievelė“ prie Pakruojo kultūros centro

Pakruojo kultūros centro dailininkė Laimutė Veličkienė sugalvojo idėją. Artėjant Šv. Velykų šventei, erdvė tarp šaligatvio ir kultūros centro Vienybės aikštės link turėtų pasipuošti velykinėmis dekoracijomis – margučiais, paukšteliais, gėlėmis ar pan. Pradžią jau ėmėsi daryti Pakruojo kultūros centro kolektyvas –  iš formų dailės studijoje gimsta didžiosios Velykų dekoracijos. Prieš Velykas jos turėtų surasti vietas ant pievelės prie kultūros namų.

Kad didieji margučiai neliūdėtų vieniši, kad pievelė būtų kiek galima labiau velykinė ir įdomesnė, Pakruojo kultūros centras kviečia prie kūrybos proceso prisidėti klubus, organizacijas, įstaigas, pavienius asmenis. Kultūros centro dailinkė Laimutė Veličkienė priminė sausio 13 dienai kurtą neužmirštuolių kalnelį. Tokiu pat būdu būtų galima sukurti ir margučių pievą – naudojant medinius iešmukus ir jų gale pritvirtinant kokiu nors būdu dekoruotus „kiaušinius“ iš lukšto, putplasčio, popieriaus ar kitokius, o galbūt paįvairti reginį zuikučiais, paukšteliais, žibutėmis ar pan.

Norinčius bendradarbiauti Pakruojo kultūros centras kviečia pasikonsultuoti ir pasidalinti idėjomis. Kreiptis galima telefonais (8 421) 61 130 ir (8 421) 61 778. Jau balandžio 19 dieną, penktadienį, pagamintos dekoracijos turėtų būti kultūros centre ir jau šeštadienį būriuotis ant pievelės. Ar nesugadins idėjos miesto „smarkuoliai“, linkę vakarais savo energijos perteklių išlieti, ką nors gadindami? Kultūros centro dailininkė Laimutė atsakė, kad niekas to nežino ir nėra apsaugotas, tačiau tikisi, kad viskas bus gerai. Bet kokiu atveju geriau kažką daryti, kad mieste būtų jaukiau ir spalvingiau negu nedaryti nieko. Planuojama, kad margučių pievele grožėtis galėsime maždaug savaitę.

Reporterė Rita Grigalienė

Vieta, kurioje planuojama „Margučių pievelė“:

 

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •