Justicija

Penktosios Jungtinių Tautų saugaus eismo keliuose savaitės minėjimas Pakruojo rajone

Pažymime, kad š. m. gegužės 6-12 dienomis Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja organizuoja penktąją JT saugaus eismo savaitę. Pagrindinis šios savaitės akcentas – lyderystės vaidmuo, siekiant užtikrinti kelių eismo saugą, vykdant kampaniją „Saugok gyvybes #speakup“ (#prabilk).

Kviečiame prisijungti prie šios iniciatyvos Pakruojo rajono seniūnijas, bendruomenes, Saugios kaimynystės grupes, NVO, ugdymo ir kitas socialines įstaigas, automobilių klubus, dviratininkų ar motociklininkų asociacijas: įvertinkite, identifikuokite su kelių saugumu susijusią problemą savo aplinkoje, ją užfiksuokite, įvardinkite savo reikalavimus ir atsiųskite el. paštu jurgita.bialaglove@pakruojis.lt. Problemą spręskime kartu!!!

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pakruojo rajono policijos komisariatas prisidėdamas prie šios iniciatyvos organizuos ir vykdys tikslines policines prevencines eismo dalyvių kontrolės priemones: (transporto priemonių leistino važiavimo greičio ir chuliganiško vairavimo kontrolę, vairuotojų mobiliojo ryšio priemonių naudojimo kontrolę, taip pat privalomų saugos priemonių – saugos diržų, vaikams vežti skirtų prisegimo sistemų naudojimo, taip pat saugos šalmų (mopedų, motociklų vairuotojų ir keleivių) kontrolę, pėsčiųjų, dviračių vairuotojų saugumo užtikrinimą ir kontrolę (ypač tamsiu paros metu ar esant blogam matomumui; prie sankryžų, kertant važiuojamąją kelio dalį prie šviesoforais reguliuojamų ir nereguliuojamų pėsčiųjų perėjų) ir bendradarbiaudamas kartu su Pakruojo rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru, šią savaitę organizuos prevencinius susitikimus su ugdymo įstaigų bendruomenės nariais, saugaus eismo tema, kartu su policijos rėmėjais skirtingose Pakruojo rajono gyvenvietėse vykdys saugaus eismo akcijas „Būk saugus kelyje“.

Primename, kad eismo dalyvių elgesys visuomet grindžiamas savitarpio pagarba ir atsargumu, ir raginame visuomenę laikytis galiojančių teisės aktų riekalavimų, o pastebėjus daromus teisėtvarkos pažeidimus, nedelsiant apie juos pranešti bendruoju pagalbos telefonu 112 arba Policijos elektroninių paslaugų sistemoje www.epolicija.lt

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Pakruojo rajono policijos komisariato

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •