Lietuvoje

Policijos pareigūnų šypsenos ir gėlės Pakruojo rajono moterims

Tarptautinę moters dieną Pakruojo rajono policijos pareigūnai pasveikino ne tik savo koleges, bet ir pasitelkę pagalbai policijos rėmėjus sveikino Pakruojo miesto ir rajono eismo dalyves, atokesnėse sodybose gyvenančias vienišas senjores, taip pat VšĮ „Pakruojo ligoninė“ Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus pacientes, personalą.

Sustabdytų, aplankytų moterų laukė siurprizas – pareigūnų šypsenos ir pavasariniai tulpių žiedai. Net nežymiai pažeidusias kelių eismo taisykles moteris, tą rytą atlaidūs pareigūnai tik įspėjo ir patarė transporto priemones vairuoti saugiai. Moterims linkėta sveikatos, neblėstančios šypsenos veiduose, taip pat primintos pagrindinės savisaugos taisyklės, palinkėta būti budriomis, atsargiomis, nepakliūti į sukčių pinkles, netapti nusikalstamų veikų aukomis.

Pasveikintos ir pamalonintos moterys dėkojo pareigūnams, linkėjo jiems sėkmės ir apgailestavo, kad Kovo-8-oji būna tik kartą metuose.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pakruojo rajono policijos komisariatas dėkoja už pagalbai policijos rėmėjui Mariui Senuliui ir trims jauniesiems policijos rėmėjams Benui Nikalajevui, Matui Štarevičiui ir Martynui Plačakui.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pakruojo rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiosios tyrėjos (bendruomenės pareigūnės) Jurgitos Bialaglovės pateikta informacija.

previous arrow
next arrow
Slider
Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •