Savivalda Verslas Žemės ūkis

PRIEVOLĖ SUMOKĖTI ŽEMĖS MOKESTĮ

Žemės mokestis ir valstybinės žemės nuomos mokestis turi būti sumokėti iki  2018 metų lapkričio 15 dienos.

Laiku nesumokėjus nuomos mokesčio, reikės mokėti delspinigius Lietuvos Respublikos mokesčių įstatymo nustatyta tvarka. Informuojame, kad fiziniams asmenims deklaracijos bus išdalijamos per seniūnijas. Juridiniams asmenims deklaracijos yra išsiunčiamos paštu. Asmenys, kurie naudojasi valstybine žeme, bet yra pakeitę ar visai nedeklaravę gyvenamosios vietos ir iki anksčiau nurodyto termino negavę žemės nuomos mokesčio deklaracijų, nedelsdami turėtų kreiptis į Finansų skyriaus 211 kab. arba skambinti tel. (8 421) 69 099 ir informuoti specialistus.
Informaciją apie valstybinės žemės nuomos mokestį teikia Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Finansų skyriaus vyr. specialistė A. Tuominytė, 211 kab., tel. (8 421) 69 099, el. paštu akvile.tuominyte@pakruojis.lt.

Turite privačios žemės – esate žemės mokesčio mokėtojas. Žemės mokestį jos savininkams reikia sumokėti iki lapkričio 15 dienos. Tai paprasčiausia padaryti pasinaudojant e. VMI programėle (skirta tiek „iOS“, tiek „Android“ sistemoms), kur galite peržiūrėti visą svarbiausią informaciją apie mokėtiną žemės mokestį ir laiku įvykdyti prievolę. Mokėtinas mokesčio sumas taip pat galima rasti „Mano VMI“ sistemoje (www.vmi.lt/manovmi), o Elektroninio deklaravimo sistemoje, adresu deklaravimas.vmi.lt, pradėtos publikuoti deklaracijos, kuriose gyventojai bei įmonės ras išsamią informaciją apie jų valdomus sklypus, pritaikytą savivaldybės nustatytą žemės mokesčio tarifą bei kitą informaciją.

 

Informaciją parengė

Pakruojo rajono savivaldybės Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •