Sportas

Regionų krepšinio lygoje pakruojiečiai „patiesė“ kupiškėnus

Regionų krepšinio lygoje „Pakruojis-SC-Lygumų ŽŪB“ kovo 25 d. Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos sporto salėje susikovė su krepšinio klubu „Kupiškis“ ir jį nugalėjo rezultatu 84:62.

Du kėlinius pakruojiečiai daugiausia buvo besivejančiųjų vaidmenyje. Atėjo trečiasis kėlinys ir pasipylė tritaškių kruša, nepalikusi šansų varžovams. Net septynis tritaškius vien per trečiąjį kėlinį pataikę pakruojiečiai sėkmingai psichologiškai palaužė varžovų pasipriešinimą ir tiesiog dominuodami antrojoje mačo pusėje 84:62 „patiesė“ krepšinio klubą „Kupiškis“, žengdami į RKL B diviziono ketvirtfinalį. Rezultatyviausiai šiose emocingose rungtynėse nugalėtojų gretose rungtyniavo Nerijus Keleras, pelnęs 18 taškų. Nedaug nuo jo atsiliko rezultatyvumu Almantas Pakarklis, pelnęs 16 taškų. 12 taškų – Tomo Duros sąskaitoje, o 10 taškų įmetė Mantas Jankaitis. Laiko pasireikšti gavo visi registruoti žaidėjai.

Į Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos sporto salę žiūrovai susirinko gausiai ir entuziastingai palaikė žaidėjus.

Ketvirtfinalyje „Pakruojis-SC-Lygumų ŽŪB“ susitiks su šiokią tokią staigmeną pateikusia Klaipėdos „VKKM-Neptūno“ ekipa, kuri serijoje iki dviejų pergalių 2:1 eliminavo trečiąją B grupės komandą – Užpalių „Užpalius“. Pirmosios rungtynės – vos už kelių dienų.