Rinkimai

Rinkimų į Pakruojo rajono merus antrame ture – kova be taisyklių

Kovo 17 d. – antras rinkimų į merus turas, kuriame susikaus du kandidatai į Pakruojo rajono savivaldybės merus – Lietuvos socialdemokratų partijos atstovas Saulius Margis ir Lietuvos laisvės sąjungos atstovas Saulius Gegieckas. Šiuo metu vyksta aktyvi politinė agitacija, bendraujant su rinkėjais, dalinantis nuomonėmis ir iškabinant skelbimų lentose plakatus bei kt. Pastebėta tendencija, kad stenduose lieka kabėti plakatai su Sauliaus Margio atvaizdu, o Sauliaus Gegiecko plakatai nuplėšomi arba subjaurojami. Tokie vaizdai glumina ir kelia klausimų – kas vis dėlto vyksta ir ar chuliganams, ar politikams panižo rankos. Pakalbinome kandidatą į merus Saulių Gegiecką.

Dabartinis Pakruojo rajono savivaldybės meras ir kandidatas į merus kitai kadencijai Saulius Gegieckas pažymėjo, kad daugiausiai dvylika kartų vienoje vietoje buvo nuplėšyta jo plakatų. Jis sako, kad plakatų kabinimu Pakruojo rajone užsiima apie dešimt savanorių, kurie važinėja keturiais ekipažais. Grįžę iš kelionių po kaimus, o ir ne tik, jie parveža įspūdžių ir nuotraukų.

„Nekabinkit, nes tuoj vėl nuplėš, yra sumokėta“, – vienai iš rinkimų kampanijos dalyvių pasakė nenorėjęs prisistatyti žmogus iš kaimo netoli Žeimelio. Vos Sauliaus Gegiecko šalininkai pakabina plakatus, į tą vietą sugrįžus, netrukus randami plakatai su Sauliaus Margio atvaizdu, o anksčiau pakabinti Sauliaus Gegiecko atvaizdai arba visai nuplėšiami, arba iš jų išsityčiojama, nukrapštant arba nosį, arba dar ką. Suglamžytų plakatų randama grioviuose, medžiuose.

Kandidatas į merus kitai kadencijai Saulius Gegieckas tokį plėšytojų elgesį vadina nesąžininga rinkimų kova. Kandidatui plakatų perkabinimas kainuoja papildomas lėšas. Pasak Sauliaus Gegiecko, jis gavo užsakyti jau keturis kartus daugiau plakatų nei buvo tam numatyta. Kad tai ne vaikų darbas, kandidatas taip pat yra įsitikinęs, nes plakatai nuplėšiami nuolat ir nuplėšiami vien su jo atvaizdu, o Sauliaus Margio lieka kabėti. Ir nors kandidatas nemano, kad agitaciniai plakatai labai svarbūs rinkimų kovoje, toks priešininkų elgesys rodo jų kultūros lygį ir kelia nemalonias emocijas.

„Pakruojo varpo“ informacija

previous arrow
next arrow
Slider

Nuplėšyti plakatai

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •