Matulas
Aktualijos Rinkimai

SEIMO NARIO ANTANO MATULO PADĖKA

Gerbiami Pakruojo karšto žmonės,

    baigėsi treji rinkimai, kuriuose išrinkote naują Savivaldybės tarybą, delegatus į Europos Parlamentą, valstybės Prezidentą. Noriu padėkoti visiems, kurie atidavėte savo balsus už Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų kandidatus, tačiau gerbiu ir kitokį žmonių pasirinkimą.

Rinkimai yra pati svarbiausia demokratijos išraiška. Džiaugiuosi, kad žmonių aktyvumas didėja, vadinasi, tampame vis labiau pilietiški, vis labiau suvokiantys savo atsakomybę valstybės gyvenime.

Pažadu, kad ir ateityje tęsime savo darbus, vadovaudamiesi bendražmogiškomis vertybėmis, gindami viešąjį interesą ir stiprindami Lietuvos valstybės pagrindus. Kviečiu kiekvieną prisijungti darbui dėl bendro gėrio. Primenu, kad Pakruojo rajono savivaldybėje, 310 kab. veikia mano, kaip LR Seimo nario, priimamasis, kuriame galite teikti savo pasiūlymus, prašymus, pastabas, informuoti apie bendruomenėse vykstančius renginius. Priimamajame visuomeniniais pagrindais pradeda dirbti jums visiems gerai pažįstama Pakruojo politikė Erika Kiženė. Bendram darbui kviesime ir daugiau visuomeninių padėjėjų, kad mano atstovai būtų pasiekiami kiekvienoje rajono seniūnijoje.

Nuoširdžiai Jūsų Seimo narys         Antanas MATULAS

LR Seimo nario A. Matulo biuras Pakruojyje

Kęstučio g. 4, 310 kab. LT-83152, Pakruojis, 
Tel. 8 421 51328, +370 616 46 995

El.p. antanas.matulas@lrs.lt

Darbo laikas

Pirmadieniais-ketvirtadieniais 10.00 val.-13.00 val.

Seimo narys A. Matulas gyventojus priima
kiekvieno mėnesio antrą ir ketvirtą pirmadienį nuo 10.00 val.

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •