Laisvalaikis Renginiai

Skelbiame Pakruojo automobilių pažintinio orientacinio šeimų ralio taisykles

Vasario 17 d. nuo 11.30 val. iki 17.00 val. Pakruojo mieste ir rajone vyks automobilių pažintinis orientacinis šeimų ralis Lietuvos valstybės atkūrimo progai paminėti. Dar nesame skelbę šių varžybų taisyklių.

Renginio startas ir finišas – Pakruojo mieste, šalia Vienybės aikštės. Varžybų rengėjai nurodo, kad ralio dalyviai važiuoja Pakruojo miesto gatvėmis ir rajono keliais pagal iš anksto nežinomą maršrutą, vadovaudamiesi Kelių eismo taisyklėmis. Kelią iki užduočių punktų jie turės rasti pagal varžybų organizatoriaus išduotas koordinates ir/ar aprašus. Užduočių punktų aprašai ir/ar koordinatės bus išduodami, tik prie starto sustojus dalyvių ekipažui. Ekipažas turi surasti visus užduočių punktus ir juose atlikti varžybų partnerių paskirtas užduotis. Užduočių atlikimą vetina punkto teisėjai penkiabale sistema arba išmatavus užduoties atlikimo laiką.

Į varžybų finalą patenka 10 daugiausia balų surinkusių dalyvių ekipažų, kurie varžysis organizatorių paruoštoje finalinėje rungtyje prie Pakruojo Vienybės aikštės. Varžybų laimėtojas nustatomas pagal daugiausiai balų ir pagal greičiausiai užduotis atlikusį dalyvių ekipažą užduočių punktuose ir finalinėje rungtyje.

Dalyvių ekipažas kiekviename užduočių punkte turi nusifotografuoti su visa ekipažo komanda ir atsiųsti nuotraukas į socialinį tinklapį „Facebook“ paskyrą „Pakruojo ASK“ iki sugrįžimo į finišo vietą.

Varžybų partneriai užduočių punktuose nustatys varžybų nominacijų laimėtojus ir perduos rezultatus varžybų organizatoriui. Pagal varžybų partnerių įvertinimą bus nustatomi varžybų nominacijų laimėtojai.

Varžybų starto vietoje dalyvių ekipažams bus išduodamas ekipažą ženklinantis lipdukas su komandos pavadinimu.

DALYVIAI. Renginys skirtas šeimoms, draugams, bendradarbiams, giminėms ir visiems automobilių ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjams. Dalyvių ekipažai bus skirstomi į „Pakruojo rajono gyventojai“ ir „Svečiai“ komandas. Yra žinoma, kad ralyje dalyvaus svečiai ne tik iš kitų Lietuvos regionų, bet ir Latvijos bei galbūt – Lenkijos ir kitų šalių. Dalyvių ekipažą turi sudaryti ne mažiau kaip 2 dalyviai  Maksimalus ekipažo dalyvių skaičius – tiek, kiek automobilyje yra sėdimų vietų.

APDOVANOJIMAI. Visi dalyvių ekipažai bus apdovanojami varžybų atminimo padėkomis. I-III vietų laimėtojai bus apdovanojami diplomais bei organizatorių, partnerių ir rėmėjų įsteigtais prizais bei nominacijomis.

Nominacijos: „Geriausias komandos pavadinimas“, „Tautiškiausias ekipažas“, „Gausiausia komanda“, „Labiausiai klaidžiojantis ekipažas“, „Tautiškiausias automobilis“ ir kt.

Transporto priemonės turi atitikti Kelių eismo taisyklių reikalavimus.

Būtina išankstinė registracija, kuri vykdoma Pakruojo automobilių sporto klubo paskyroje „Facebook“ socialiniame tinklapyje.

Startinis dalyvių ekipažo mokestis – 25 Eur.

 

 

 

 

 

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •