Portretai Verslas

SPONTANIŠKI SPRENDIMAI ATNEŠĖ LAIMĘ

Karolina Kondratjevaitė, BZN start

(Foto: Ajurvedos verslą egzotiškojoje Šri Lankoje prieš pusmetį pradėję Asta ir Dainius Bernotai Asmeninio albumo nuotr.)

 

Pasibaigus žiemos šventėms vis dažniau pagalvojame apie saulę, šiltą smėlį ir jūrą. Pokalbis su verslą egzotiškojoje Šri Lankoje prieš pusmetį pradėjusiais Asta ir Dainiumi Bernotais dovanoja tą norimą šilumą. Šeima džiaugiasi gavusi galimybę kas rytą nubusti čiulbant paukščiams ir skaisčiai šviečiant saulei. „Gera užsiimti mėgstama veikla, kuri naudinga mūsų klientams. Viloje paviešėję žmonės namo išvyksta sveikesni ir laimingesni“, – tvirtina sutuoktinių pora.

Papildo vienas kitą

„Esame kilę iš nedidelių miestų. Aš – tikra raseinietė, – sako A. Bernotienė. – Dainius gimė ir augo Rozalimo miestelyje, esančiame Pakruojo rajone. Esame įgiję skirtingą išsilavinimą (A. Bernotienė Vilniaus universitete baigė ekonomiką, o D. Bernotas yra baigęs bankų apskaitos specialybę tuomečiame Vilniaus buhalterinės apskaitos ir finansų technikume bei transporto vadybą VGTU), tačiau abu turime darbo banke patirties.“

Tiesa, kitaip nei žmona, D. Bernotas savarankiško darbo pranašumus suvokė dar prieš šeimai įkuriant „Peacock Villa“ – pastaruosius 10 metų, praleistų Lietuvoje, užsiėmė verslu transporto srityje.
„Dainius yra labai aktyvus, jam niekuomet netrūksta nei idėjų, nei drąsos jas įgyvendinti“, – sako A. Bernotienė ir tvirtina esanti pragmatiškas, riziką apskaičiuojantis žmogus.

Svajonių šalis

„Visada mėgome spontaniškas keliones, taigi ir Šri Lankoje atsidūrėme netikėtai, galima sakyti, net neplanuotai, – prisimena A. Bernotienė. – Mūsų šeimos keliavimo tradicijos buvo tokios: žiemą vykstame slidinėti, o vasarą sėdame į automobilį ir keliaujame po Europą. Kartą nugirdome, kad skrendant iš Vokietijos oro uostų galima pigiai įsigyti paskutinės minutės keliones į egzotiškas šalis, taigi nutarėme pabandyti. Neturėjome jokių išankstinių nusistatymų, tik dvi savaites atostogų, sukrautus lagaminus ir pažinimo troškulį.“

Vis geriau supratau, kad mano turimas biudžetas yra tikrai per mažas, tačiau atkaklumas ir drąsa davė rezultatą. Dabar tikiu, kad veikia ir tam tikras sėkmės elementas.
D. Bernotas

„Apėję keletą agentūrų gavome gana patrauklų pasiūlymą nukeliauti į Šri Lanką“, – pirmosios kelionės į dabar namais laikomą šalį A. Bernotienė nepamiršo.
„Kodėl Šri Lanka?“ – smalsauju. „Šri Lanka – labai patraukli šalis. Nedidelė teritorija, kurioje galima rasti visko: ir nuostabių balto smėlio paplūdimių, ir kalnų, ir arbatos, ir ryžių plantacijų. Klimatas čia beveik nekinta ištisus metus, – pasakoja verslininkė. – Ši šalis mus užbūrė. Nors vėliau lankėmės ir Karibų (Dominikos Respublikoje, Kuboje), ir Azijos (Tailande, Indijoje, Malaizijoje, Balyje, Singapūre) šalyse, Šri Lanka mums liko svajonių šalis, į kurią norisi grįžti ar net joje apsigyventi.“

Plačiau apie tai skaitykite čia

 

 

 

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •