Švietimas

Startuoja savivaldybės mokinių mokymosi pažangos projektas – „Lyderių laikas 3“

Sausio 29 d. įvyko Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centro salėje įvyko susitikimas dėl projekto „Lyderių laikas 3“ veiklos. Jame dalyvavo Švietimo ekspertė, Socialinių mokslų daktarė, Lyderių laiko konsultantė Eglė Pranckūnienė ir savivaldybių grupės kuratorė Skaidra Kriukienė bei mūsų rajono švietimiečiai, neabejingi pokyčiams.

Aptartos darbų gairės, galimybė mokytojams bei mokyklų vadovams mokytis neformaliose programose. Įvadinis seminaras švietimo bendruomenei planuojamas kovo 5 d. Iki tol administracijos direktoriaus įsakymu turės būti patvirtinta savivaldybės kūrybinė komanda, kuriai vadovaus Gražina Plungienė, sudaryta neformalių studijų grupė, sukurta rubrika tinklapyje ,,Lyderių laikas”. Savivaldybės kūrybinė komanda kartu su tyrėjų komanda gilinsis į rajono švietimo srities problemas, apjungs visą švietimo bendruomenę, kurs visiems priimtiną tvarų pokyčių modelį. Tikimasi, kad švietimo lyderiai bus labiau pasirengę inicijuoti ir vykdyti kokybinius pokyčius savo mokyklose.

Projektą vykdo Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras kartu su partneriais – Mokyklų tobulinimo centru ir ISM Vadybos ir ekonomikos universitetu. Pagrindinis projekto tikslas – Lietuvos švietimo sistemoje įtvirtinti lyderystei palankią aplinką, skatinančią mokyklų, savivaldybių ir nacionalinio lygmens švietimo darbuotojus siekti mokinių ugdymosi pažangos, inicijuoti ir vykdyti kokybinius pokyčius savo organizacijose.

Projekto ,,Lyderių laikas 3” įžanginės sesijos Pakruojyje programą rasite čia.

Pakruojo rajono savivaldybės informacija.

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •