Lietuvoje

Studijos Karo akademijoje ir karininko profesija bus pristatomos karjeros planavimo parodoje Vilniuje

Vasario 7–9 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, vyks XVII tarptautinė mokslo, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2019″, kurioje jaunuoliai galės susipažinti su studijų ir karjeros galimybėmis Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje ir Lietuvos kariuomenėje.

Aplankę „Litexpo“ 5-oje salėje įrengtus Karo akademijos ir Lietuvos kariuomenės stendus, parodos lankytojai galės susipažinti su Karo akademijos vykdomomis universitetinių studijų programomis ir priėmimo taisyklėmis. Karo akademijos kariūnai taip pat papasakos apie savo patirtį studijuojant šioje universitetinėje aukštojoje mokykloje, supažindins su karininko profesija. Savo techniką demonstruos ir apie tarnybą pasakos įvairių Lietuvos kariuomenės pajėgų kariai.

Karo akademijos dėstytojai lankytojams pristatys bakalauro studijų programas, kurias bus galima rinktis 2019–2020 mokslo metais stojant į šią aukštąją universitetinę mokyklą – Nacionalinio saugumo ir gynybos, Tarptautinių santykių ir Gynybos technologijų vadybos.

Lietuvos karininkai skaitys pranešimus ir, tiesiogiai bendraudami neformaliuose susitikimuose, pasakos apie jau įgytą patirtį, supažindins su karininko profesija, karjeros perspektyvomis ir galimybėmis, baigus Lietuvos karo akademiją. Kariūnai pasidalys savo patirtimi ir įspūdžiais iš kasdienio Karo akademijos gyvenimo.

Lietuvos karo akademijos renginiai parodoje „Studijos 2019″:

2019 m. vasario 7 d.

  • 13.20–13.40 val. – pranešimas „Tvirtais žingsniais svajonės link“, pranešėja – vyr. ltn. Lauryna Bubnytė, MPB „Geležinis Vilkas“ Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono S2 skyriaus viršininkė (3 salės renginių erdvėje UNIKALUSIS AŠ)

2019 m. vasario 8 d.

  • 13.55–14.15 val. – pranešimas „Nuo smėlio dėžės iki poligono“, pranešėjas – vyr. ltn. Rokas Čepononis, KASP Dainavos apygardos 1-osios rinktinės 108-osios lengvosios pėstininkų kuopos vadas (3 salės renginių erdvėje UNIKALUSIS AŠ)

2019 m. vasario 9 d.

  • 11.35–11.55 val. – pranešimas „Karininkas – profesija ar gyvenimo būdas?“, pranešėja – vyr. ltn. Elmyra Baljanaitė-Stanevičienė, KASP Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės 205-osios lengvosios pėstininkų kuopos vadė (3 salės renginių erdvėje UNIKALUSIS AŠ)

Paroda „Studijos 2019″ atidaroma 2019 m. vasario 7 d. (ketvirtadienį) 10.00 val. ir vyks iki vasario 9 d. (šeštadienio) 15.00 val.

Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerijos informacija.

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •