kiziene1903
Aktualijos

Sveikiname Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga!

Yra keturios svarbios priežastys, kodėl kiekvieną iš mūsų norime pasveikinti Kovo 11-osios proga:

Lietuva. Didžiuodamiesi galime tarti savo gimtinės ir tėvynės vardą – tai karta iš kartos darome jau daugiau nei 1000 metų. Esame jos dalis!

Nepriklausomybė. Narsiai ją vertiname ir dėl jos kovojame nuo karaliaus Mindaugo laikų iki šių dienų! Ją puoselėjame ne tik ginklu gindami, bet ir kasdieniais savo darbais – kiekvieno iš mūsų didelis ar mažas darbas vienodai svarbus Nepriklausomybės tęstinumui.

Atkūrimas. Stoję į Baltijos kelią, galiausiai atkūrėme Nepriklausomybę. Tas kelias dar nesibaigė – aplink dar tebėra komunizmo statybos liekanų. Kasdieniais savo darbais stengiamės atkurti tokią Lietuvą, kurioje didžiausias patriotizmo proveržis būtų sąžiningas kasdienis darbas, įtvirtinantis mus Europos civilizacijoje.

Diena, kupina išgyvenimų, iššūkių ir vilties. Juk kiekvieną vakarą žinome – ji bus ir rytoj, ir poryt.

Taigi, kelkime galvas ir kartu švęskime Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, mieli Pakruojo kraštiečiai!

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną švenčiame ypatingu laikotarpiu – kovo 3 dalyvavome savivaldybės tarybos ir mero rinkimuose. Dėkojame savo bendrapartiečiams ir bendražygiams, aktyviai dalyvavusiems rinkimų politinėje kampanijoje. Dėkojame rajono žmonėms, atėjusiems į rinkimus ir savo balsą atidavusiems TS-LKD sąrašui ir kandidatei į mero postą Erikai Kižienei. Šią dieną sakome AČIŪ Jums visiems už pasitikėjimą: ne visada svarbiausios būna pergalės – svarbu, kad yra kas vertina nuveiktus darbus, todėl norime paraginti kovo 17 dieną ateiti į savivaldybės merų rinkimų 2 turą ir balsą skirti dabartiniam Pakruojo merui Sauliui Gegieckui – atsakingam, darbščiam Pakruojo krašto patriotui, su kuriuo teko kartu dirbti 4 paskutinius metus.

Suprantame, koks svarbus mūsų kraštui pradėtų darbų tęstinumas. Tad kviečiame kovo 17 dieną balsuoti už Saulių Gegiecką ir Jus.

 

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų Pakruojo skyriaus narių vardu pirmininkė

Erika KIŽIENĖ ir pavaduotojas Povilas KARVELIS

Užs.Nr.SR-03-002

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •