Sportas

TĘSTINIS ,,CUNAMI“ KLUBO PROJEKTAS „ŠIAURĖS KLANAS – 16“

Liepos 1–6 dienomis vyko klubo „Cunami“ tęstinio projekto „Šiaurės Klanas“ šešioliktasis žygis- stovykla. Šiais metais renginys vyko su Pakruojo rajono savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybos paskatinimu. Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos priemonės ,,Visuomenės sveikatos stiprinimas ir ugdymas“ vykdymui buvo skirta ir įsisavinta 600 eurų transporto nuomai ir ūkinėms išlaidoms. Projekto sėkmę lėmė sklandus bendradarbiavimas su formaliomis ir neformaliomis organizacijomis, jų profesionali pagalba. Jau keletą metų, įgyvendinant šią jaunimo užimtumo ir ugdymo misiją, projektą remia ir palaiko akcinė bendrovė „Meresta“. Projekto tikslas yra skatinti įvairaus amžiaus ir socialinių grupių jaunimo fizinį aktyvumą, ugdyti jų sveikos gyvensenos įgūdžius stiprinant sveikatą ir sudarant palankias sąlygas pozityviai, įdomiai bei organizuotai praleisti laisvalaikį.

Šie jubiliejiniai Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo 100-mečio metai buvo pažymėti plaukimu baidarėmis Ventos upe, turnyrais, atrakcijomis ir konkursais Žemaitijos miškuose. Gyvenimas palapinėse miškuose suartina žmogų su gamta, neleidžia pamiršti, kad esame josios dalis. Įsimintinos akimirkos plaukiant prieš vėją lietuje, vakarojimai prie laužo, kulinariniai ,,šedevrai“ ir dar daug kitų įspūdingų momentų. Daugeliui gali pasirodyti, kad prastas oras (žiūrint, ką vadinsime prastu) ir „išėjimas“ iš komforto zonos yra ,,normaliam“ žmogui neracionalu, nepriimtina, tačiau per savaitę daug kas ima atrodyti kitaip ir naujokams.

Šešių dienų devizų nugalėtojais tapo: „Padėk draugui!“ – Tadas Kozlovas; „Negailėk komplimentų!“ – Matas Jonas Buckle; „Geriausi anekdotai!“ – Dovydas Baranauskas; „Būk optimistas!“ – Tadas Kozlovas; ,,Dosnumas – dorybė!“ – Grantas Rusakevičius; „Šypsena – yra viskas!“ – Danas Buožius.

Turnyrų nugalėtojai: „Tomahauko“ (kirvio mėtymas į taikinį) – Danas Buožius; „Robino Hudo“ (šaudymas iš lanko į taikinį) – Dominykas Pranciliauskas. „Šukuosenos“ konkursą laimėjo „Džekas ir Rouzė“ (Tadas Kozlovas). Antroji vieta atiteko „Pelkei“ (Matas Jonas Buckle). Trečioji – „Giltinei“ (Vaida Spudaitė). „Šiaurės Klano“ išradimų projektuose laimėjo ,,Pirties patobulinimas“ (Danas Buožius).

Ordinais ir medaliais buvo apdovanoti „klaniečiai“, pasireiškę kaip atsakingi, pareigingi, sumanūs, ištvermingi, draugiški ir aktyvūs žygeiviai, gebantys vadovauti ir organizuoti jiems patikėtose pareigose. Už sumanumą ir ištvermę medaliai įteikti žygio naujokams Artui Grigui ir Vaidai Spudaitei. Klano balsavimu už draugiškumą apdovanoti Danas Buožius ir Grantas Rusakevičius. Medalis už aktyvumą įteiktas Dovydui Baranauskui. Už puikų savo pareigų vykdymą atsakomybės ordinais apdovanoti – Matas Jonas Bucklė (kultūros renginių organizatorius) ir debiutavęs maistininko (mitybos planavimo ir organizavimo) pareigose – Grantas Rusakevičius. Klano ordinais pagerbti ilgamečiai projekto veteranai ir lyderiai Danas ir Tadas.

Klubas „Cunami“ „Šiaurės Klanas – 16“ organizatorių ir dalyvių vardu kviečia prisijungti visus norinčius kitąmet pratęsti žygį, kuris bus jau septynioliktasis.

Informacija apie ankstesnius projekto ,,Šiaurės Klanas“ žygius svetainėje (naujienų, galerijos ir FB skiltyse) www.karatecunami.lt.

Informacija ir nuotraukos Tado Kozlovo

Pasidalinkite su Facebook draugais!
Pasidalinkite šiuo straipsniu
  •  
  •  
  •  
  •